Zamknij
13:49, 19.04.2021

Uczniowie Zespołu Szkół im. B. Prusa w Pułtusku kolejny raz uczestniczyli w ogólnopolskim programie „Dzień przedsiębiorczości” organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, pod patronatem honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Ze względu na stan epidemiczny zamiast jednodniowych praktyk zawodowych szkolni koordynatorzy zorganizowali spotkania online ze specjalistami z różnych branż (zawodów).

Klasa I K/W i II K/W – spotkanie z właścicielami Grill Baru „U Siekiera” – E. i M. Biesiekierskimi

Klasa II TR – spotkanie z kierownikiem ds. marketingu w firmie Eti Polam – A. Knochowskim

Klasa II TUF – spotkanie z właścicielką salonu Nina Heir Master – N. Gregaitis

Klasa II TŻ/ TOT – spotkanie z właścicielką Biura Turystycznego Martyna Travel – M. Krzyżewską

Dzięki spotkaniom uczniowie mieli możliwość weryfikacji własnych wyobrażeń o wymarzonych zawodach oraz uzyskania informacji o wykształceniu i predyspozycjach niezbędnych do ich wykonywania. Ponadto spotkania pozwoliły na lepsze zapoznanie się ze specyfiką i organizacją pracy.

Zaproszeni goście to przedstawiciele branż, które niestety w obecnym czasie podlegają obostrzeniom związanym z epidemią. Opowiedzieli młodzieży jak udaje im się przetrwać ten trudny czas oraz jakie widzą perspektywy swoich biznesów na przyszłość.

W imieniu Dyrekcji, młodzieży oraz szkolnych koordynatorów serdecznie dziękujemy zaproszonym gościom za poświęcony czas, dzielenie się swoja wiedzą i doświadczeniem.

Szkolni koordynatorzy programu Dzień Przedsiębiorczości

Agnieszka Dyl i Grażyna Sitek

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz