Zamknij
14:14, 10.05.2022

Klasa 3 technik reklamy Zespołu Szkół im. B. Prusa w Pułtusku miała możliwość uczestniczenia w niestandardowej lekcji poświęconej zagadnieniom fotografii.

Do swojego miejsca pracy zaprosiła nas pani Sylwia Wiśniewska. Jej nietuzinkowe studio fotograficzne to przestrzeń, w której każdy kąt inspiruje: piękne meble i wyposażenie w stylu retro i boho, profesjonalne oświetlenie, mnóstwo dodatków do stylizacji modelek, w tym garderoba pełna sukien! Marzenie!

Pani Sylwia opowiedziała o swojej ścieżce kariery, o kursach i warsztatach, w jakie warto zainwestować, o pracy z klientami, trendach w fotografii. Atrakcją spotkania była możliwość udziału w mini sesji zdjęciowej jako model/modelka lub fotograf. Prowadząca udzielała porad co do ustawienia aparatu, zwracała uwagę na detale stroju i póz modelek.

Lekcja zawodoznawcza z panią fotograf zakończyła się oklaskami i podziękowaniami od młodzieży!Pani Sylwia swoim zrealizowanym marzeniem pokazała, że ścieżkę zawodową można połączyć z pasją i z tym, co lubi się robić!

Nauczyciel przedmiotów zawodowych Agnieszka Służała 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA