Zamknij
09:16, 07.12.2022

Wspólne odliczanie dni do Świąt rozpoczęte! By umilić nam wszystkim ten czas stworzono Szkolny Kalendarz Adwentowy (zaprojektowany i wykonany rękami klasy 4 technik reklamy po gimnazjum).

Każda ze stron kalendarza to autorski projekt utalentowanej graficzki Viktorii Lazarenko.

Tym razem postanowiliśmy zalaminować każdą stronicę, by kalendarz mógł być wykorzystywany w kolejnych sezonach świątecznych – jego żywotność jest wydłużona, a możliwość wielokrotnego użycia czyni kalendarz ekologicznym.

Własnoręcznie wykonaliśmy również okolicznościowe girlandy, które zdobią korytarze – tu rąk do pracy było wiele - dziękujemy za pomoc!

Przy każdym zadaniu towarzyszy nam duch eko - nie korzystamy z gotowych już rozwiązań – wszystko od początku wykonujemy samodzielnie. Szukamy niedrogich możliwości korzystając z tego co już mamy.

Takie projekty to świetna okazja , by pokazać młodzieży jakie kroki kierują nas w stronę zero waste, oszczędności i kreatywności. Uczmy młodzież kompetencji kluczowych - cierpliwości, współpracy w grupie, odpowiedzialności za przydzielone zadania i otwartości na pomysły.

Ponadto wspólnie spędzony czas przy wykonywaniu dekoracji w świątecznej atmosferze jest bezcenny!

Agnieszka Służała, Agnieszka Dyl, Ewa Mazurkiewicz, Katarzyna Kuczyńska, Ilona Dynak 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Dożynki Gminne 2025 w Gzach pełne atrakcji
zobacz fotorelację
Sołectwa gminy Obryte pokazały kunszt
zobacz fotorelację
Plantacja marihuany w powiecie pułtuskim
zobacz fotorelację
Wesele Boryny
zobacz fotorelację
Wakacyjne treningi dziewcząt z Winnicy
zobacz fotorelację
Profesor Robert Gajda świętuje tytuł profesorski
zobacz fotorelację
IV Konkurs Kuchni Myśliwskiej w Pułtusku
zobacz fotorelację
Dożynki 2025 w Pniewie – muzyka i wspólne święto
zobacz fotorelację
Koncert „Lato Kresów” za nami!
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz