Pułtusk żegna Henrykę Niesiobędzką, mieszkankę gminy, która dożyła 101 lat. 3 stycznia 2025 roku świętowała setne urodziny w otoczeniu rodziny, władz samorządowych i z gratulacjami od Premiera RP. Dziś bliscy z bólem serca informują o jej śmierci, prosząc o zachowanie Jej we wdzięcznej pamięci mieszkańców.
Ogromny żuraw w Pułtusku
Jv mh
Igc7tc
19:48, 2025-11-25
Nowa linia Pułtusk–Zegrze coraz bliżej realizacji
Tylko kolejka z Pułtuska do Warszawy, trasa z przesiadka to pomyłka, tylko kolejka do Warszawy!!! Próbujecie zakończyć batalię o kolejkę proponując trasę autobusową kolejkowa? Weźcie się do roboty i zacznijcie pracować nad kolejką który obiecywaliście tyle czasu i tyle czasu zmarnowane. Urzędasy weźcie się do roboty!
Edek
16:41, 2025-11-25
Nowa linia Pułtusk–Zegrze coraz bliżej realizacji
Czemu mają nie poprzeć jeśli dorzucimy się żeby ludzie z Serocka mieli busy do kolejki
ZielonaWrozka
08:08, 2025-11-25
Wszystkie umowy JST powyżej 500 zł będą jawne
Zajmują się bzdurami,zamiast ujawniać na co poszły pieniądze pompowane na Ukrainę,ile kont zagranicznych mają posłowie,jakie obywatelstwa,kto dał im prawo według swojego widzimisię pompować kasę na przekręty w Ukrainie.Zamiast tego ciągle zamordyzm szarego obywatela,brawo.
Podatnik
18:55, 2025-11-23