[ALERT]1718898412624[/ALERT]
Powodem było zderzenie, prawdopodobnie aż 3 samochodów, w Łubienicy Superunkach, na drodze krajowej 61.
Na miejscu zdarzenia pracowały pułtuskie zastępy JRG oraz druhowie OSP Pokrzywnica i Gzowo. Na miejscu pomocy udzielały też dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego.
Zator drogowy utworzył się aż od Kacic. Po pół godzinie policja wprowadziła objazdy przez Pokrzywnicę z obu stron DK61.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Inni dostali miliony, Pułtusk został z planami
Kolejny sukces sołtysowej i jej przydupasów. 🤣
swen
17:58, 2026-02-13
Dachował po spotkaniu z radiowozem
Widzisz baranie ile miał byś wódki i piwa za mandat i rozbity samochod. ,,Bo pić to trzeba umnić!!!" Dobrze że policjanci mieli gdzie uciec, bo jeszcze by ci du...sko w kryminale pękło😁
Xyz
15:04, 2026-02-13
Złe warunki dały o sobie znać
Jak to koles pijany jechal z straszna predkoscia dobrze ze nikogo nie zabil....
Adam
20:52, 2026-02-12
Pułtusk patrzy na Narew
Dlaczego jest tyle nienawiści i hejtu. Zamiast trzymać się i wspierać to znajdzie się jeden z drugim co zawsze musi skomentować negatywnie. Ostatnio oberwało się trzcincowi i drwalom ze weszli do systemu, teraz grabowiec jest na językach ze został wezwany do pomocy łabędziom. Ludzie co z wami jest ?
Zdziwiony
16:31, 2026-02-12