W środę (9.07) po godzinie 21 w miejscowości Gzowo na DK-61 doszło do tragicznego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem osobowym Mercedesem 46-letni mieszkaniec powiatu legionowskiego na prostym odcinku drogi jadąc w kierunku Dzierżenina z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu w wyniku czego uderzył czołowo w prawidłowo jadącą w kierunku Pułtuska Toyotę.
::news{"type":"see-also","item":"30725"}
Kierujący Toyotą 34-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego w wyniku odniesionych obrażeń został przewieziony do szpitala, niestety pasażer tego pojazdu 61-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego poniósł śmierć na miejscu. Druga pasażerka Toyoty 58-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym została przetransportowana do szpitala w Warszawie. Obrażeń również doznali 46-latek kierujący mercedesem oraz dwóch pasażerów z tego pojazdu 43-letnia kobieta mieszkanka powiatu legionowskiego oraz 33-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu nowodworskiego, którzy zostali przewiezieni do szpitali. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.
::video{"type":"onnetwork","item":"1832"}
Teraz pułtuscy policjanci będą ustalać przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia.
Apelujemy o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.
::addons{"type":"alert"}
2026-01-07
Chciał wyciągać auto z rowu. Policja szybko go zatrzymała
2025-12-18
Kia Sportage w rękach pułtuskich policjantów
2025-12-12
„Sztabki złota” okazały się podróbką. Dramat mieszkańca powiatu
2025-12-11
Podszyli się pod koleżankę. Z konta seniorki zniknęły ogromne pieniądze!
2025-11-27
Nowoczesne urządzenie ICAM w akcji! Rekordowa liczba wykroczeń w Pułtusku
Janek11:56, 10.07.2025
na tym odcinku dochodzi często do wypadków, także śmiertelnych. ta prosta i później z górki zachęca do zapie....nia. niestety bezpieczeństwo jazdy pozostawia wiele do życzenia i później jest jak jest. codziennie tą trasą jeżdżę i dużo widziałem dzbanów. przykro, że niewinni ponoszą konsekwencje :(
Adam 13:09, 10.07.2025
Powstanie obwodnica i tak zostawia ten 10 km trasy jednopasmowej i będzie cmentarzysko ta trasa bo co chwilę na tych 10 km dochodzi do wypadków
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Pułtuska plaża otwiera sezon
A gdzie ta modernizacja kanałków za 38 mln?? Już się skończyła??😭
Sorenty
08:50, 2026-06-23
Pułtuska plaża otwiera sezon
A czy Sanepid zajmie się śmierdzącym mułem wydobytym z kanału przez koparkę, który zalega brzeg? Smród roznosi się w promieniu 300 metrów
Złoty Rydwan
07:22, 2026-06-23
Pułtuska pływalnia przejdzie kolejną zmianę
W zasadzie pływalnia się sypała już podczas uroczystego otwarcia z Dębskim. Zambet powinien to za darmo wyremontować generalnie za tę fuszere
kurakakało
20:57, 2026-06-22
Pułtusk rozpoczął nowy rozdział.
A główka na przy cmentarzu też będzie przebudowana ??? bo kiedyś to woda płynęła w kanału po przebudowie główki przestała i dlatego zaczęły się problemy z kanałkiem że zarasta bo stał się jeziorem
mieszkaniec
14:55, 2026-06-22