Zamknij
REKLAMA

Czołowe zderzenie w Gzowie. Są poszkodowani!

15:59, 22.07.2020 | podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku
Skomentuj
REKLAMA

Pułtuscy policjanci wyjaśniają okoliczności dzisiejszego wypadku drogowego w Gzowie. W czołowym zderzeniu osobówek poszkodowanych zostało dwóch mężczyzn. Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego.

Dzisiaj około godz. 13., na drodze krajowej 61, doszło do wypadku drogowego, w którym poszkodowane zostały dwie osoby. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzania, kierujący Chevroletem (29 letni mieszkaniec Warszawy) z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z Volkswagenem Golfem (kier. 54 letni ob. Ukrainy). Na skutek poniesionych obrażeń kierujący Golfem został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala, natomiast kierowcę Chevroleta zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśniają pułtuscy policjanci. Funkcjonariusze  apelują też do kierujących o rozważną i ostrożną jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego.

Droga w kierunku Pułtuska i Warszawy nadal jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy: od strony Warszawy – Dzierżenin – Trzepowo – Pokrzywnica – Kacice – Pułtusk, od strony Pułtuska: Kacice – Pokrzywnica – Trzepowo – Dzierżenin - dojazd do drogi krajowej.

(podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

kierowcakierowca

0 5

Czy droga nadal, tj. o 16.00 jest zablokowana? 16:08, 22.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%