Informację o zdarzeniu zamieścił "siostrzany" portal naszej Sieci, Tuba Wyszkowa.
Według wstępnych informacji pojazdem jednośladowym podróżowały dwie osoby – kobieta i mężczyzna. W wyniku zderzenia obie osoby zostały ranne i wymagały pomocy medycznej. Stan obojga jest poważny - z urazami i połamaniami trafili do szpitala.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano służby ratunkowe z powiatu wyszkowskiego. Akcja ratunkowa spowodowała poważne utrudnienia w ruchu drogowym.
Kierowcy musieli korzystać z objazdów, które wyznaczono przez miejscowość Wielęcin. Ruch w rejonie skrzyżowania był czasowo ograniczony, co spowodowało korki i opóźnienia.
Nieoficjalnie wiadomo, że jedną z osób poszkodowanych jest mieszkanka Pułtuska, związana zawodowo z Urzędem Miejskim.
Zdarzenie już budzi duże zainteresowanie lokalnej społeczności, szczególnie wśród mieszkańców regionu pułtuskiego. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane przez odpowiednie służby.
Shnap19:31, 12.04.2026
Rozumiem, że twarze osób w tym także poszkodowanych są zamazane, ale czy aby z punktu widzenia rodzin i bliskich osób poszkodowanych jest to na miejscu, żeby takie zdjęcie na którym uwieczniono prawdopodobnie najgorszy moment w ich życiu było ogólnie dostępne, zwłaszcza że pani jest powiązana z instytucją publiczną?
Pozostałe komentarze
DOMINIK K12:32, 13.04.2026
Proszę osoby poszkodowane w wypadku o kontakt - przekażę przydatne informacje tel: 783 903 941
Tak nawiasem...15:47, 13.04.2026
Hiena cmentarna z kupionym dyplomem adwokata?
783 903 94118:24, 13.04.2026
783903941 Fan pedalskich pisowskich anonsów towarzysyskich i konfederata jedzący langòsza. Od dzisiaj warto ten numer polecać do fotowoltaiki i anonsów bdsm pasywno pedalskich
sprawczosc15:11, 13.04.2026
a kto zawinił ?
118:28, 13.04.2026
Netanjahui, Putin, Trump, PiS, Konfa, braunowcy, Żymianie, ruscy, Ziobro, Morawiecki, szMatecki darek, Tusk, nałroki nawrocki
Donjuan23:37, 14.04.2026
Czy wiadomo cos wiecej
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Burmistrz Płońska uhonorowany Złotym Sercem
Ale obciach wziąć cokolwiek od takiego gniota.
Czas
22:43, 2026-05-26
Takiego wniosku w Pułtusku jeszcze nie było
Ja jezdem uhoćca z Gaza. Mam cztery żony i kaszda ma cztery dzieci. Ja prosię o transkrypcjem i 800+ na kaszde dziecko. Bo jak nie - to bendzie terror.
Tak nawiasem...
21:09, 2026-05-26
Spadek liczby urodzeń w woj. mazowieckim
Wymiera nasz naród. Jesteśmy coraz bogatsi ale coraz mniej zdolni do wchodzenia w zdrowe związki dające dzieci. Liczy się komfort i swoboda tu i teraz, którego nie wyrzeknie się młodsze pokolenie. Tu nie chodzi o pieniądze
Bonzo
09:52, 2026-05-26
Pułtusk czeka drogowa rewolucja
Czyli 5 miesiecy okropnych korków🤔
Adam
17:04, 2026-05-25