Zamknij

Mocne uderzenie policji

11:27, 17.10.2020 | mł. asp. Anna Kowalczyk
Skomentuj Fot. KPP Pułtusk
REKLAMA

Śledztwo prowadzone przez pułtuskich policjantów zaowocowało zatrzymaniem 29 latka. Mężczyzna usłyszał zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, został objęty policyjnym dozorem. W wyniku prowadzonych działań funkcjonariusze zabezpieczyli plantację mogącą dostarczyć znacznej ilości suszu konopi oraz przedmioty służące do jej uprawy.

Pułtuscy policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową na trop podejrzanego o uprawę konopi indyjskich wpadli kilka dni temu. Funkcjonariusze intensywnie pracowali nad sprawą zbierając materiał operacyjny i procesowy, dzięki czemu trafnie wytypowali mężczyznę biorącego udział w tym przestępczym procederze oraz miejsce, gdzie mogą być uprawiane narkotyki.

Na terenie Pułtuska, w rejonie rzeki Narew, zatrzymali 29 letniego mieszkańca Warszawy. To osoba, która na swoim koncie ma już obrót narkotykami. Tym razem mężczyzna prowadził uprawę 40 krzewów konopi, z których można uzyskać znaczne ilości gotowego suszu roślinnego w postaci marihuany o wadze około 2 kg. (czarnorynkowa wartość to niespełna 100 tys. zł). Ponadto podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych i domu zajmowanego przy jednej z ulic w centrum Pułtuska, kryminalni znaleźli susz roślinny w postaci marihuany i przedmioty służące do uprawy konopi. Właściciel nielegalnych substancji usłyszał zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8

(mł. asp. Anna Kowalczyk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%