Zamknij

Na sygnale

Wypadki, wydarzenia i interwencje policji, straży miejskiej i straży pożarnej

Z Pułtuska trafił do aresztu śledczego na 6 miesięcy

22:27, 25.11.2020 | mł. asp. Anna Kowalczyk
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkaniec Serocka poszukiwany listem gończym do odbycia kary oraz z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów, został zatrzymany przez pułtuską drogówkę. 27 – letni mężczyzna ,,wpadł” przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Poszukiwany trafił do aresztu śledczego na 6 miesięcy. Ponadto odpowie przed sądem za złamanie zakazu.

Wczoraj (24.11) około godziny 22, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w Pułtusku zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego Volkswagena, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 26 km/h w obszarze zabudowanym. Jak się później okazało, na sumieniu miał znacznie poważniejsze przewinienia. W trakcie weryfikacji danych, wyszło na jaw, że wobec 27 - letniego mieszkańca Serocka, został orzeczony przez sąd dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto mundurowi ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany celem obycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

27 - latek został zatrzymany, gdzie najbliższe miesiące spędzi w areszcie śledczym. Dodatkowo, za popełnione wykroczenie kierowca został rozliczony mandatowo. Za niestosowanie się do zakazu odpowie przed sądem.

(mł. asp. Anna Kowalczyk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz