Zamknij

Doprowadził do zderzenia z motocyklistą

14:05, 20.04.2021 | mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP w Pułtusku
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci pułtuskiej „drogówki” pracowali na miejscu groźnie wyglądającej kolizji drogowej z udziałem motocyklisty i pojazdu osobowego.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 35-letni kierowca opla nieprawidłowo wykonując manewr skrętu, doprowadził do zderzenia z motocyklistą. Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie doznał poważniejszych obrażeń. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów drogowych.

Dłuższe i cieplejsze dni sprawiły, że na drogach jest więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie, dochodzi niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów.

Wczoraj, po godzinie 13 oficer dyżurny pułtuskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty w miejscowości Cieńsza, gmina Zatory. Na miejsce zgłoszenia natychmiast pojechali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego.

Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 35-letni kierowca osobowego opla, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo zderzył się z 29-letnim kierowcą motocykla. W wyniku tego manewru jednoślad wywrócił się.

Na szczęście, niechroniony uczestnik ruchu drogowego nie doznał poważniejszych obrażeń. W trakcie wykonywanych czynności, policjanci ustalili, że kierujący samochodem nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami. Mieszkaniec powiatu pułtuskiego za spowodowanie kolizji drogowej i jazdę bez uprawnień został ukarany wysoką grzywną.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach oraz stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

 

(mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP w Pułtusku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%