
Grupa pomaga osobom zaginionym w całej Polsce i nie tylko.
Dnia 08/01/2022 wyjechał w celach zarobkowych do Holandii. Mężczyzna zamieszkał przy Amsteldijk zuid 46 1184VD w Amstelveen, gdzie ostatni raz był widziany w dniu 17/01/2022.
Damian do chwili obecnej nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną i bliskimi.Zaginiony może posiadać przy sobie dokumenty oraz telefon który od dnia 17/01/2022 pozostaje nieaktywny.
?Rysopis
Zaginiony ma ok. 188 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, ciemne blond włosy z wygolonymi bokami, niebieskie oczy oraz znaki szczególne.
⚠️Kolczyki :sztanga prawe ucho u góry, lewa strona nosa(stożek), dolna warga po prawej stronie (kółko), lewa chrząstka w uchu (kółko) oraz liczne tatuaże: klatka piersiowa- 2 jaskółki pod obojczykami trzymające chustę z napisem „King od fools”, rewolwer po prawej stronie biodra, oldschoolowe wzory (czaszki, róże, gwiazdki, wzory muzyczne) prawa łydka.
?W dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrany był w zimową kurtkę z zewnętrznymi kieszeniami w kolorze khaki, spodnie jeansy, sznurowane czarne glany za kostkę.
Zaginiony nosi okulary korekcyjne w czarnych ramkach.
⚠️Prawdopodobnie ma ze sobą czarny plecak i czarną akustyczną gitarę.
Oficer dyżurny: 477034200 lub na numer alarmowy 112.
Można również napisać bezpośrednio do strony #SOSZaginięcia
Bbs11:05, 09.02.2022
Co tam się dzieje w tym zepsutym kraju. Życie straciła tam też młoda para narzeczonych , przed czymś uciekali
czas15:05, 09.02.2022
oni padli....
czas15:07, 09.02.2022
anglosasi zwykle nas sprzedawali od setek lat...
Emeryt11:46, 09.02.2022
Szukają szczęścia i szybkich pieniędzy? A to zawsze było ryzykowne.
Pozostałe komentarze
czas15:05, 09.02.2022
Przykre. Nie te czasy, nie ci ludzie w kontakcie....??
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Koniec kar za żebranie? Jest nowy pomysł
Skoro przepisy prawa są dobre i nadal dobrze funkcjonują to po co je zmieniać? Po co usuwać przepis kodeksu wykroczeń, który likwiduje zachowanie osób, które mogłyby podjąć pracę lub posiadają stałe zasiłki, a mimo to decydują się na proszenie o pieniądze. Przecież ma to na celu przeciwdziałanie pasożytnictwu społecznemu. Czy czasem nie chodzi tu o murzynów, muzułmańskich nielegalnych migrantów, których Tusk chce przyjmować do Polski serkami tysięcy i wypłacać im zasiłki z podatków Polaków, a oni będą leżeć i dziadować pod sklepami czy gdziekolwiek jeszcze się da bo nie będą mieli chęć do przyzwoitej pracy?
Złoty Rydwan
12:31, 2026-06-06
Spór o zakład w Chmielewie wróci do Pułtuska?
Jak dla mnie to może być spalarnia śmieci i za płotem pod warunkami: - dozywotnie zwolnienie z opłat za śmieci domowe i DG - coroczne badania lekarskie włącznie z MR klatki piersiowej - bezplatne deratyzacje, itp. - w przypadku turbin przy spalaniu zasilenie domu energią elektryczną ze spalarni Opcjonalnie fundusz kompensacyjny dla mieszkańców, celowy, wybierany co 2-3 lata cel na który wpłacają spalarnia, skladowisko, miasto z poręczeniem hipotecznym miasta i lub ppuk. Cele różne co tam mieszkańcy sobie ustalą, nowa droga, sanatorium, co sobie wybiorą. I może być takie coś u mnie za plotem zapraszam. NEGOCJOWAĆ
elo
17:28, 2026-06-05
Robert Gajda ponownie z tytułem profesora
Z każdego sukcesu mieszkańca naszego miasta powinniśmy się cieszyć.I sie cieszymy.Radosc była by wieksza na wieść o gastrolou czy urologu w naszym szpitalu
Michał
12:18, 2026-06-05
Obwodnica Pułtuska wyraźnie bliżej otwarcia
To kiedy będzie to otwarcie bo z tego artykułu się nie dowiedziałem słaba informacja,mierny dziennikarzyo.
Ted
11:54, 2026-06-05