Długi weekend 9–11 listopada w Pułtusku zapowiada się chłodny i miejscami mokry, więc lepiej zaplanować aktywności z głową. Sprawdź szczegółową prognozę pogody dzień po dniu i wybierz najlepszy moment na spacer lub wycieczkę rowerową. To wyjątkowe trzy dni wolne dla wielu mieszkańców – wykorzystaj je aktywnie, ale z uwagą.
[POGODA]1762593920497[/POGODA]
Długi weekend to dla mieszkańców Pułtuska idealny moment na odpoczynek — większość urzędników i pracowników instytucji publicznych ma wolne przez trzy dni. Choć temperatury będą niższe i w niektórych momentach wystąpią opady i mgła, wciąż można zaplanować aktywność na świeżym powietrzu — pod warunkiem odpowiedniego przygotowania.
Niedziela przyniesie maksymalnie około 8 °C w ciągu dnia i około 6 °C wieczorem. Prognoza mówi o chmurach — warunki będą stabilne, choć chłodne. To dobry moment na spokojny spacer bulwarem nad Narwią lub krótką wycieczkę rowerową w okolicach Pułtuska — warto zabrać ze sobą coś cieplejszego. Przy takich temperaturach komfortowy ubiór warstwowy jest kluczowy: lekka kurtka, szalik, małe zabezpieczenie przeciwzimowe.
W poniedziałek temperatura nieco wzrośnie – około 9 °C w ciągu dnia i około 6 °C w nocy. Widoczność może być umiarkowana – wieczorem może pojawić się mgła (żółte ostrzeżenie dla Pułtuska). To dobry dzień na spacer po starówce Pułtuskiej lub wypad rowerem na ścieżki w lesie, ale należy uważać na poranne lub wieczorne mgły. Rowerzyści powinni zwrócić uwagę na szyby i światła — warunki mogą być mniej przyjazne niż się wydaje.
We wtorek przewidziane są opady z przerwami i mżawka, z maksymalną temperaturą około 9 °C i minimalną około 5 °C. Warunki pogodowe są mniej sprzyjające: wilgoć i opady mogą wpływać na komfort spaceru czy jazdy rowerem. Rano i wieczorem może być ślisko — szczególnie ścieżki leśne czy utwardzone dróżki mogą być mokre. Jeżeli planujesz wyjście na zewnątrz, dobrze zabrać kurtkę przeciwdeszczową i uważać na zachowanie ostrożności.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Rachunki za prąd spadną. Znika jedna z opłat
Śmiechu warte 🤮 Pozorowane działanie proniemieckiego rządu, które nie wpłynie na poprawę życia Polaków. Prezydent Karol Nawrocki złożył przecież projekt do Sejmu obniżający rachunki za prąd o 30% Czy komuch marszałek podda go pod głosowanie 🤔❓
Złoty Rydwan
16:08, 2025-11-28
Pułtusk nie chce przepłacać za energię
Ciekawe kogo pani sołtysowa obsadzi na stołku prezesa, bo chyba ta spółka tylko po to powstanie?
swen
09:27, 2025-11-28
Świąteczny prezent dla kontrahenta? Fiskus czuwa!
Tak wygląda państwo Tuska szpiclowanie, węszenie, donosicielstwo, drenowanie kieszeni Polaków. Czy rolnicy którzy za darmo rozdawali swoje plony ponieważ zostali oszukani, a produkcja stała się nie opłacalna będą za to musieli zapłacić podatek?
Złoty Rydwan
07:27, 2025-11-28
Pułtusk nie chce przepłacać za energię
Czyli co? Nowy prezes nowy zarzad za gruby hajs???
Roman
23:28, 2025-11-27