Zamknij

Pomoc kuchenna

Nr oferty: StPr/21/0620Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Rynek 16, 06-100 Pułtusk, powiat: pułtuski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: wg stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 07.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: BAR OKRUSZEK, ALEKSANDRA PNIEWSKA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Rynek 16, 06-100 Pułtusk, powiat: pułtuski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 531153154
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Godziny : 8-16
    Zgodnie ze stanowiskiem.
    StPr/21/0623
    data rozpoczęcia pracy od 07.09.2021
    wynagrodzenie od od 3 700 PLN

    prace sprzątające
    StPr/21/0617
    wynagrodzenie od od 2 800 do 2 800 PLN

    wg stanowiska
    StPr/21/0620
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/21/0618

    obsługa klienta, wydawanie posiłków, przygotowywanie miejsca pracy
    StPr/21/0619

    transport kontenerów morskich podstawowa obsługa techniczna powierzonego mienia
    StPr/21/0582
    data rozpoczęcia pracy od 24.08.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 do 6 000 PLN

    transport kruszywa i masy podstawowa obsługa techniczna powierzonego mienia
    StPr/21/0581
    wynagrodzenie od od 2 800 do 5 000 PLN

    Praca z dziećmi.
    StPr/21/0568
    data rozpoczęcia pracy od 19.08.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 000 PLN

    pozyskiwanie drewna,pielęgnacja-praca na terenie Pułtuska
    StPr/21/0273
    data rozpoczęcia pracy od 28.07.2021

    sprzedaż towarów, praca z klientem, obsługa klienta, składanie i rozliczanie zamówień, praca z kontrahentami
    StPr/21/0529
    data rozpoczęcia pracy od 21.09.2021
    wynagrodzenie od od 2 850 do 2 850 PLN