Zamknij

POZOSTALI STOLARZE MEBLOWI I POKREWNI

Nr oferty: StPr/22/0589Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Pułtusk, powiat: pułtuski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: OBRÓBKA DZEWNA, ODSŁUGA PODSTAWOWYCH NARZĘDZI STOLASKICH, PRZYCINANIE ELEMENTÓW Z DREWNA, DBANIE O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK NA STANOWISKU PRACY
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 0
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 0
Data rozpoczęcia: 10.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • bardzo wysoka kultura osobista
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Dobra kondycja fizyczna, brak przeciwwskazań do dżwigania, praca na stojąco
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Nowy Rynek 3, 06-100 Pułtusk, powiat: pułtuski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Iwona Czarkowska
      Numer telefonu: 236926855 w. 252
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      sprzedaż ubezpieczeń, przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych
      StPr/22/0593
      data rozpoczęcia pracy od 09.08.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      OBRÓBKA DZEWNA, ODSŁUGA PODSTAWOWYCH NARZĘDZI STOLASKICH, PRZYCINANIE ELEMENTÓW Z DREWNA, DBANIE O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK NA STANOWISKU PRACY
      StPr/22/0589
      data rozpoczęcia pracy od 10.08.2022
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      doraźna pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom obróbka produktów niezbędnych do przygotowywania dań i posiłków oraz deserów zmywanie i sprzątanie kuchni przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów sanitarnych wdrażanie nowych przepisów z myślą o urozmaiceniu dotychczasowego menu
      StPr/22/0576
      data rozpoczęcia pracy od 10.10.2022

      praa socjalna i przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych
      StPr/22/0570
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2022
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      regeneracja części samochodowych, montaż i naprawa części
      StPr/22/0538
      data rozpoczęcia pracy od 09.09.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 010 PLN

      analiza danych, obsługa korespondencji dotyczącej windykacji należności, windykacja należności, windykacja w terenie
      StPr/22/0526
      data rozpoczęcia pracy od 03.09.2022

      archiwizacja dokumentów, obsługa korespondencji tradycyjnej i mailowej, obsługa klienta, obsługa klienta rówiniez poza siedzibą spółki
      StPr/22/0527

      przyjmowanie oraz przygotowywanie zamówień internetowych, rozliczanie zamówień z e-sklepu, dbanie o odpowiedni wygląd produktów oferowanych w e-sklepie, organizowanie wysyłek zamówień internetowych
      StPr/22/0528
      wynagrodzenie od od 3 060 do 3 060 PLN

      praca z klientem, obsługa klienta, składanie i rozliczanie zamówień
      StPr/22/0530

      rozliczanie beżących raportów kasowych, ewidencja poczty przychodzącej oraz wychodzącej
      StPr/22/0531