Zamknij

Kierowca C

Nr oferty: StPr/20/0291Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mickiewicza 37 c, 06-100 Pułtusk, powiat: pułtuski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.06.2020
Wynagrodzenie brutto: 4 500 - 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • podstawowe, brak
      • prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Staż pracy na wskazanym stanowisku 2 lata
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Centrum Owoców i Warzyw Awokado Mariola Borek
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Mickiewicza 37 c, 06-100 Pułtusk, powiat: pułtuski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Mariola Borek
        Numer telefonu: 602128589
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-16
        zlecone prace na magazynie
        StPr/20/0393
        data rozpoczęcia pracy od 15.07.2020
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        praca na wózku widłowym, prace na produkcji
        StPr/20/0394

        szlifowanie elementów metalowych
        StPr/20/0370
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        StPr/20/0383

        sprzatanie, koszenie trawy, pielęgnacja terenów zielonych
        StPr/20/0388

        praca fizyczna przy produkcji z metalu
        StPr/20/0391
        data rozpoczęcia pracy od 02.07.2020
        wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

        sprzatanie pomieszczeń biurowych
        StPr/20/0358
        data rozpoczęcia pracy od 26.06.2020
        wynagrodzenie od od 1 040 PLN

        prace w kuchni, przygotowywanie sałatek, prace pomocnicze
        StPr/20/0357

        modelowanie, strzyżenie, farbowanie, zabiegi kosmetyczne włosów
        StPr/20/0317
        data rozpoczęcia pracy od 06.07.2020

        układanie glazury, terakoty itp.
        StPr/20/0314
        wynagrodzenie od 20 - 25 PLN