Zamknij

Handlowiec

Nr oferty: StPr/20/0293Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mickiewicza 37 c, 06-100 Pułtusk, powiat: pułtuski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.06.2020
Wynagrodzenie brutto: 3 800 - 4 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące, brak
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: umiejętność nawiązywania kontaktów, znajomość systemów sprzedażowych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Centrum Owoców i Warzyw Awokado Mariola Borek
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Mickiewicza 37 c, 06-100 Pułtusk, powiat: pułtuski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Mariola Borek
      Numer telefonu: 602 128 589
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8:00-16:00
      zlecone prace na magazynie
      StPr/20/0393
      data rozpoczęcia pracy od 15.07.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      praca na wózku widłowym, prace na produkcji
      StPr/20/0394

      szlifowanie elementów metalowych
      StPr/20/0370
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      StPr/20/0383

      sprzatanie, koszenie trawy, pielęgnacja terenów zielonych
      StPr/20/0388

      praca fizyczna przy produkcji z metalu
      StPr/20/0391
      data rozpoczęcia pracy od 02.07.2020
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

      sprzatanie pomieszczeń biurowych
      StPr/20/0358
      data rozpoczęcia pracy od 26.06.2020
      wynagrodzenie od od 1 040 PLN

      prace w kuchni, przygotowywanie sałatek, prace pomocnicze
      StPr/20/0357

      modelowanie, strzyżenie, farbowanie, zabiegi kosmetyczne włosów
      StPr/20/0317
      data rozpoczęcia pracy od 06.07.2020

      układanie glazury, terakoty itp.
      StPr/20/0314
      wynagrodzenie od 20 - 25 PLN