Zamknij

Pracownik fizyczny

Nr oferty: StPr/20/0468Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Pułtusk, powiat: pułtuski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: koszenie, pielenie, prace porządkowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: minimum 3 miesiące stażu pracy na podobnym stanowisku
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Nowy Rynek 3, 06-100 Pułtusk, powiat: pułtuski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Iwona Czarkowska
    Numer telefonu: 236926855 w. 251
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    AKTYWNA SPRZEDAŻ TOWARÓW NA BAZARACH I TARGOWISKACH, PRZYGOTOWYWANIE TOWARÓW DO SPRZEDAŻY DETALICZNEJ NA PRZENOŚNYCH URZĄDZENIACH SPRZEDAŻOWYCH, UZUPEŁNIANIE ASORTYMENTU TOWARÓW, PRZYJMOWANIE REKLAMACJI SPRZEDANYCH TOWARÓW.
    StPr/20/0473
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2020
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    obsługa klienta, dotowarowywanie sklepu, zamawianie towarów, obsługa kasy fiskalnej
    StPr/20/0476
    data rozpoczęcia pracy od 23.09.2020
    wynagrodzenie od do 2 600 PLN

    AKTYWNA SPRZEDAŻ TOWARÓW NA TARGOWISKACH I BAZARACH, PRZYGOTOWANIE TOWARU DO SPRZEDAŻY NA PRZENOŚNYCH URZĄDZENIACH SPRZEDAŻOWYCH, UZUPEŁNIANIE ASORTYMENTU, PRZYJMOWANIE REKLAMACJI SPRZEDANYCH TOWARÓW.
    StPr/20/0472
    data rozpoczęcia pracy od 27.12.2020

    Pomoc przy wydawaniu posiłków dla klientów indywidualnych, dbanie o porządek na stanowisku pracy.
    StPr/20/0470
    data rozpoczęcia pracy od 03.08.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    koszenie, pielenie, prace porządkowe
    StPr/20/0468
    data rozpoczęcia pracy od 15.08.2020

    obsługa klienta, ekspozycja towaru,obsługa kasy fiskalnej
    StPr/20/0438
    data rozpoczęcia pracy od 20.07.2020

    pozyskiwanie nowych klientów, obsługa klientów, sprzedaż asortymentu firmy oraz praca na komputerze
    StPr/20/0406
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2020

    praca fizyczna przy produkcji z metalu
    StPr/20/0391
    data rozpoczęcia pracy od 02.07.2020
    wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

    sprzatanie pomieszczeń biurowych
    StPr/20/0358
    data rozpoczęcia pracy od 26.06.2020
    wynagrodzenie od od 1 040 PLN

    analiza doikumentacji projektowej, przygotowanie ofert, materiałów ofertowych
    StPr/20/0315
    data rozpoczęcia pracy od 25.06.2020
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN