Zamknij

Sprzątaczka (sprzątanie powierzchni wewnętrznych)

Nr oferty: StPr/20/0643Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 06-100 Pułtusk 96, powiat: pułtuski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: sprzątanie powierzchni biurowych, komunikacyjnych, toalet
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 08.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 1 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: sprawność fizyczna
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PHU WIKA Iwona Mendyk- Cichocka
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wieczorków 96, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Iwona Mendyk-Cichocka
    Numer telefonu: 501418856
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    wydawanie towaru, układanie towarów na półkach, współpraca z działami handlowymi
    StPr/20/0638
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    AKTYWNA SPRZEDAZ TOWARÓW NA BAZARACH I TARGOWISKACH, PRZYGOTOWYWANIE TOWARÓW DO SPRZEDAŻY NA PRZENOŚNYCH URZĄDZENIACH SPRZEDAZOWYCH, UZUPEŁNIANIE ASORTYMENTU TOWARÓW, PRZYJMOWANIE REKLAMACJI SPRZEDANYCH TOWARÓW.
    StPr/20/0665
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2021
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    AKTYWNA SPRZEDAŻ TOWARÓW NA BAZARACH I TARGOWISKACH, PRZYGOTOWYWANIE TOWARÓW DO SPRZEDAŻY DETALICZNEJ NA PRZENOŚNYCH URZĄDZENIACH SPRZEDAŻOWYCH, UZUPEŁNIANIE ASORTYMENTU TOWARÓW, PRZYJMOWANIE REKLAMACJI SPRZEDANYCH TOWARÓW.
    StPr/20/0666

    obsługa toalet przenośnych, prace porządkowe.
    StPr/20/0660

    dostarczanie posiłków do klientów indywidualnych
    StPr/20/0654
    data rozpoczęcia pracy od 10.10.2020

    StPr/20/0653

    dostarczanie posiłków
    StPr/20/0652
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    praca mobilna w terenie z klientem, obsługa punktów odbioru towarów, zdobywanie nowych klientów, mobilna prezentacja towarów z zakresu branży budowlanej, obsługa podstawowych urządzeń biurowych
    StPr/20/0649
    data rozpoczęcia pracy od 04.12.2020
    wynagrodzenie od do 2 629,78 PLN

    wg stanowiska
    StPr/20/0644
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2020

    sprzątanie powierzchni biurowych, komunikacyjnych, toalet
    StPr/20/0643
    data rozpoczęcia pracy od 08.10.2020
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN