Zamknij

pracownik restauracji

Nr oferty: StPr/20/0645Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wyszkowska 5, 06-100 Pułtusk, powiat: pułtuski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: praca przy grilu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; przygotowywanie deserów, napojów zimnych i gorących, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, prace magazynowe, porządkowe, przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji, wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcę zadań
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : praca przy grilu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów, półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; przygotowywanie deserów, napojów zimnych i gorących, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, prace magazynowe, porządkowe, przygotowawcze.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KH Group Kristóf Hankó
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Grzybowska 4/161, 00-131 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Sebastian Kruszyński
    Numer telefonu: 539936642
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    wydawanie towaru, układanie towarów na półkach, współpraca z działami handlowymi
    StPr/20/0638
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    AKTYWNA SPRZEDAZ TOWARÓW NA BAZARACH I TARGOWISKACH, PRZYGOTOWYWANIE TOWARÓW DO SPRZEDAŻY NA PRZENOŚNYCH URZĄDZENIACH SPRZEDAZOWYCH, UZUPEŁNIANIE ASORTYMENTU TOWARÓW, PRZYJMOWANIE REKLAMACJI SPRZEDANYCH TOWARÓW.
    StPr/20/0665
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2021
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    AKTYWNA SPRZEDAŻ TOWARÓW NA BAZARACH I TARGOWISKACH, PRZYGOTOWYWANIE TOWARÓW DO SPRZEDAŻY DETALICZNEJ NA PRZENOŚNYCH URZĄDZENIACH SPRZEDAŻOWYCH, UZUPEŁNIANIE ASORTYMENTU TOWARÓW, PRZYJMOWANIE REKLAMACJI SPRZEDANYCH TOWARÓW.
    StPr/20/0666

    obsługa toalet przenośnych, prace porządkowe.
    StPr/20/0660

    dostarczanie posiłków do klientów indywidualnych
    StPr/20/0654
    data rozpoczęcia pracy od 10.10.2020

    StPr/20/0653

    dostarczanie posiłków
    StPr/20/0652
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    praca mobilna w terenie z klientem, obsługa punktów odbioru towarów, zdobywanie nowych klientów, mobilna prezentacja towarów z zakresu branży budowlanej, obsługa podstawowych urządzeń biurowych
    StPr/20/0649
    data rozpoczęcia pracy od 04.12.2020
    wynagrodzenie od do 2 629,78 PLN

    wg stanowiska
    StPr/20/0644
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2020

    sprzątanie powierzchni biurowych, komunikacyjnych, toalet
    StPr/20/0643
    data rozpoczęcia pracy od 08.10.2020
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN