Zamknij

SPRZEDAWCA NA TARGOWISKU

Nr oferty: StPr/20/0666Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Pułtusk, powiat: pułtuski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: AKTYWNA SPRZEDAŻ TOWARÓW NA BAZARACH I TARGOWISKACH, PRZYGOTOWYWANIE TOWARÓW DO SPRZEDAŻY DETALICZNEJ NA PRZENOŚNYCH URZĄDZENIACH SPRZEDAŻOWYCH, UZUPEŁNIANIE ASORTYMENTU TOWARÓW, PRZYJMOWANIE REKLAMACJI SPRZEDANYCH TOWARÓW.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 01.02.2021
Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • empatia, cierpliwość w podejściu do specyficznego klienta - mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 2] : SAMODZIELNOŚĆ W PRACY [Umiejętność 1] : ZNAJOMOŚĆ TECHNIK SPRZEDAŻY [Inne] : MINIMUM 1 MIESIĄC DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE W CIĄGU OSTATNICH 12 MIESIĘCY
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Nowy Rynek 3, 06-100 Pułtusk, powiat: pułtuski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Iwona Czarkowska
      Numer telefonu: 236926855 w. 252
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      wydawanie towaru, układanie towarów na półkach, współpraca z działami handlowymi
      StPr/20/0638
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      AKTYWNA SPRZEDAZ TOWARÓW NA BAZARACH I TARGOWISKACH, PRZYGOTOWYWANIE TOWARÓW DO SPRZEDAŻY NA PRZENOŚNYCH URZĄDZENIACH SPRZEDAZOWYCH, UZUPEŁNIANIE ASORTYMENTU TOWARÓW, PRZYJMOWANIE REKLAMACJI SPRZEDANYCH TOWARÓW.
      StPr/20/0665
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2021
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      AKTYWNA SPRZEDAŻ TOWARÓW NA BAZARACH I TARGOWISKACH, PRZYGOTOWYWANIE TOWARÓW DO SPRZEDAŻY DETALICZNEJ NA PRZENOŚNYCH URZĄDZENIACH SPRZEDAŻOWYCH, UZUPEŁNIANIE ASORTYMENTU TOWARÓW, PRZYJMOWANIE REKLAMACJI SPRZEDANYCH TOWARÓW.
      StPr/20/0666

      obsługa toalet przenośnych, prace porządkowe.
      StPr/20/0660

      dostarczanie posiłków do klientów indywidualnych
      StPr/20/0654
      data rozpoczęcia pracy od 10.10.2020

      StPr/20/0653

      dostarczanie posiłków
      StPr/20/0652
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      praca mobilna w terenie z klientem, obsługa punktów odbioru towarów, zdobywanie nowych klientów, mobilna prezentacja towarów z zakresu branży budowlanej, obsługa podstawowych urządzeń biurowych
      StPr/20/0649
      data rozpoczęcia pracy od 04.12.2020
      wynagrodzenie od do 2 629,78 PLN

      wg stanowiska
      StPr/20/0644
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2020

      sprzątanie powierzchni biurowych, komunikacyjnych, toalet
      StPr/20/0643
      data rozpoczęcia pracy od 08.10.2020
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN