Zamknij

Mazowsze. Wiadomości z Regionu #179

15:13, 16.04.2021
REKLAMA

Blisko 18 milionów od samorządu Mazowsza na drogi w powiecie mińskim I wołomińskim

Zaczynamy od dobrej informacji dla mieszkańców powiatu mińskiego i wołomińskiego. A chodzi o kompleksową rozbudowę dwóch odcinków drogi wojewódzkiej nr 637 relacji Warszawa – Węgrów o łącznej długości ponad 5 kilometrów, która pochłonie blisko 18 milionów złotych.

Stołeczne Pogotowie dzieli się swoimi karetkami z innymi

Na Mazowszu, podobnie jak w innych częściach kraju karetki są dziś na wagę złota. Dlatego Stołeczny „Meditrans” wycofane z pracy systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego dwa ambulanse, przekazał strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wesołej i Mazowieckiemu Specjalistycznemu Centrum Zdrowia w Pruszkowie.

W Celestynowie powstanie tunel pod linią kolejową Warszawa – Lublin

W podwarszawskim Celestynowie powstać ma tunel drogowy pod linią kolejową Warszawa – Lublin. Będzie kosztował 30 milionów złotych. Inwestycje wesprze samorząd Mazowsza w ramach Instrumentu Wsparcia Zadań Ważnych dla Równomiernego Rozwoju Województwa.

Marceli Bogusławski z Mazowsze Serce Polski Team najlepszy w prologu Tour of Rhodes

Marceli Bogusławski z Mazowsze Serce Polski Team triumfował na trasie prologu greckiego wyścigu etapowego Tour of Rhodes. To pierwsze polskie zwycięstwo w sezonie 2021.

Młodzi smakosze ekologicznej żywności pokażcie się

Już po raz osiemnasty uczniowie szkół podstawowych mają okazje wykazać się wiedzą na temat ekologicznego rolnictwa oraz produktów z niego pochodzących. Samorząd województwa mazowieckiego zaprasza do udziału w konkursie pod nazwą ,,Smak ekologicznej żywności”.

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz