Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny. Panie Komendancie dziękuję za wspólną pracę. Za wszystkie żarty i Pana wieczny uśmiech. Nigdy nie zapomnę jak Pan kiedyś zadzwonił i przedstawił się słodki Krzyś. Wtedy zorientowałam się, że to poprostu cukrzyca.
Rozmawialiśmy w dniu moich imienin nie wiedziałam, że to będzie ostatni raz bo przecież w lipcu miałam oddzwonić w dzień
imienin Krzysztofa. Czy usłyszy mnie Pan na górze jak składam Panu życzenia? Wierzę, że tak. Zawsze będzie Pan w moim sercu.
20:22, 28.06.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
I18:11, 26.07.2021
00
Też jestem słodki zadzwoń do mnie
18:11, 26.07.2021
A22:28, 29.11.2021
00
Panie jaką on mądrą córkę ładna mial
22:28, 29.11.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj kondolencje
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś kondolencje
3 0
Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny. Panie Komendancie dziękuję za wspólną pracę. Za wszystkie żarty i Pana wieczny uśmiech. Nigdy nie zapomnę jak Pan kiedyś zadzwonił i przedstawił się słodki Krzyś. Wtedy zorientowałam się, że to poprostu cukrzyca.
Rozmawialiśmy w dniu moich imienin nie wiedziałam, że to będzie ostatni raz bo przecież w lipcu miałam oddzwonić w dzień
imienin Krzysztofa. Czy usłyszy mnie Pan na górze jak składam Panu życzenia? Wierzę, że tak. Zawsze będzie Pan w moim sercu.
0 0
Też jestem słodki zadzwoń do mnie
0 0
Panie jaką on mądrą córkę ładna mial
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś kondolencje