Przebojowy i żywiołowy występ – 150 uczniów szkoły – jak zawsze podbił serca widzów. Grupa teatralna „Niebanalni” zaprezentowała widowisko oparte na scenariuszu bajek Aleksandra Fredry. A ten przygotowały Barbara Ciesielska, Agnieszka Krzyżewska i Beata Milczarczyk. Oprawę muzyczną zapewniła Renata Golatowska.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Koszmarna jazda w Gąsiorowie
Pewnie chciał się rozgrzać
Ki
15:23, 2026-01-15
Utknęli na lodzie w centrum Pułtuska
Proszę napisać czy na koniec kierowcy dostali wlepione mandaty za opony i stan pojazdu? Tylko autoryzowane odpowiedzi proszę
ciekawski
11:11, 2026-01-15
Wojsko wzywa Polaków na komisje. Te roczniki...
Oj żeby tylko Rota przysięgi wojskowej odnosiła się do Narodu Polskiego ,a nie do pseudo państwa, byłoby super...🤔
Czas
09:50, 2026-01-15
Belkowy czy łukowy? Ważą się losy nowej przeprawy
Czy może ktoś wymieć przynajmniej jedną rzecz która została SKUTECZNIE NAPRAWIONA PODCZAS OSTATNIEGO PIEHDOLNIKA Z MOSTEM? Dylatacje robili i huczy *%#)!& jak sam *%#)!& jeszcze gorzej. Wtedy kto przymknął oko na stan mostu? Hm?
psl? pis? sld?
21:40, 2026-01-14