::photoreport{"type":"see-button","item":"1986"}
W Bobrowym Dworze koło Szelkowa spotkali się maturzyści kształcący się na kierunkach:
Eleganckie stroje, podniosła atmosfera i świadomość, że do matury zostało dokładnie sto dni – wszystko to stworzyło wyjątkowy klimat wieczoru. Studniówka to nie tylko zabawa do białego rana, ale też moment symbolicznego pożegnania z codziennością szkolnych korytarzy.
::video{"type":"onnetwork","item":"2218"}
Dla przyszłych kucharzy, specjalistów od marketingu i organizatorów podróży była to chwila wytchnienia przed intensywnym okresem przygotowań do egzaminu dojrzałości. Jedno jest pewne – tej nocy Pułtusk i okolice należały do młodości, ambicji i dobrych wspomnień.
::news{"type":"see-also","item":"35735"}
::news{"type":"see-also","item":"35359"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zbiórka influencera Łatwoganga na pomoc dzieciom
Banda patusow z yt rvcha kraj i nas na podatkach ich niepłacąc, a wy klaszczecie dvpami że jakiś wyssmrodek friz 200k przelał, a 3 mln dostał z tarczy ochronnej. To samo piłkarz. On dofinansowania od państwa dostał więcej niż oni teraz łącznie "zebrali". Nie płacą podatków, oszukują fiskusa używając rodzinnych fundacji. To już kurfa Owsiak z WOŚPEem mają wiecej godności człowieka. Wierzcie sobie dalej w te sztuczne, oszukane dramy pseudocelebryckich siusakuw do szczania
charity washing
08:32, 2026-04-26
Pułtusk stawia na oszczędną technologię przyszłości
Zwykła wymiana sieci czym tu sie podniecać????
Kręciłapka
07:38, 2026-04-26
Seks wciąż dzieli Polaków
Kolejny raz - czy ktoś czyta te artykuły przed ich publikacją? Kawałki zdań niedokończonych, procenty nie wiadomo do czego się odnoszące... czyli jak zwykle, mętlik w głowie redaktora.
Tak nawiasem...
19:23, 2026-04-25
Przedstawiony „sukces” ma drugie oblicze
I śmieci będzie *%#)!& więcej, bo oprócz dekomponowania i sortowania dochodzi samodzielne nosznenie do kurfa butelkocwelomatu, smieci za których utylizację dopłacamy w opakowaniach i w oplatach do gminy. W kublach śmieci ubędzie, ale w rowach i w lasach przybędzie
elo
17:52, 2026-04-25