Zamknij

Z Magistratów / Gmina Pułtusk

Informacje urzędowe, inwestycje i komunikaty Miasta i Gminy Pułtusk

Pułtuska "wymiana ciepła" już przynosi efekty

14:05, 26.11.2020 | UM
Skomentuj Fot. UM Pułtusk
REKLAMA

Tegoroczna akcja pułtuskiej „wymiany ciepła”, zainicjowana przez Burmistrza Miasta Pułtusk, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, dzięki pułtuszczanom nieobojętnym na los ludzi, którym właśnie taka pomoc jest niezbędna, rozwija się w najlepsze.

To bardzo ważne, ponieważ dały już znać o sobie pierwsze późnojesienne chłody i nastały mroźne noce, co widać choćby na pobielonych daszkach naszych szaf-wieszaków. Wzięcie udziału w akcji polega na pozostawieniu w szafach odzieży i obuwia z jednej strony lub wzięciu tych dóbr z drugiej. Szafy-wieszaki okazują się bardzo przydatne. Wprawdzie szybko się zapełniają, ale i pustoszeją.

Zostały zlokalizowane przy ul. Nowy Rynek (w pobliżu sklepu Empik) i przy ul. New Britain (w pobliżu hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4). Osoby, które chcą pomóc potrzebującym, mogą pozostawić zbędne im aczkolwiek warunek – czyste zimowe ubrania (np. kurtki, polary, swetry, szaliki, czapki) i obuwie. Wszystkie rozmiary – także dziecięce.

Osoby, które zechcą skorzystać z tej formy pomocy – mogą wziąć te rzeczy i wykorzystać je osobiście lub przekazać swoich bliskim.

(UM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz