Jej powodem jest konieczność podjęcia uchwały ws.
ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej polegającej na budowie dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz przebudowie istniejącego budynku ze zmianą funkcji z funkcji niemieszkalnej innej na funkcję handlowo - usługową wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną [na rzecz firmy Isbud Develpoment].
[ZT]23518[/ZT]
Ale jest też wielce prawdopodobne, że w ten dzień ślubowanie złoży burmistrz – elekt Beata Jóźwiak
W wyborach przedterminowych ślubowanie składa się podczas pierwszej sesji rady przypadającej po dniu ogłoszenia obwieszczenia komisarza wyborczego o wynikach wyborów wójta w wojewódzkim dzienniku urzędowym- nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia wyników tych wyborów.
O tym czy tak się stanie powinniśmy dowiedzieć się już jutro.
Texas07:49, 15.10.2024
C.d.n. powrót starych, dobrze znanych i sprawdzonych osób na fotele prezesów. Czy dobrze? Historia już ich oceniła bo zwyczajnie już byli na stanowiskach. Zachęcam do samodzielnego myślenia. Zostajemy w starym układzie władzy a nowy układ niech się układa gdzie indziej. Jeżeli brać serio obiecanki to będziemy mieć niebawem nową przystań oraz nowoczesny budynek u brzegów Narwi dla WOPR i Klubu Wodniaków 😉😁😁😁😁
alternatywy zero08:49, 15.10.2024
Zgodnie z celem, "programem" i obietnicami stabilizacji Beatki Stanislawy Anioł/Jóźwiak, to zabetonowanie PSL będzie jeszcze mocniejsze niż w latach 90. Szczytem rozwoju będzie nowy dostawca papieru toaletowego w UM.
Tak głosowaliśmy na Prezydenta. Zaskakujące dane
To wrogów mamy na zachodzie a nie na wschodzie? A wojnę toczą Niemcy z sąsiadami czy Rosja tuż obok nas walczy z Ukrainą przy wsparciu reżimu białoruskiego? A może my jesteśmy obecnie w stanie wojny z Niemcami? Chyba żyjemy w różnych rzeczywistościach. Największą wojnę to toczy od lat polska prawica z drugą połową Polaków wykorzystując do tego hejterów i kłamców głównie obecnie z Republiki. A z tej wojny cieszy się najbardziej Putin. Im bardziej mamy rozłam w Polsce tym lepiej dla sąsiada ze wschodu a nie z zachodu. I z czego tu się cieszyć? Chyba z dalszego trwania wojny polsko-polskiej. Ten nowy wygrany w każdym słowie dzieli a nie łączy nasz naród. A szkoda że znów zaczniemy się cofać w rozwoju i zrywać kontakty z sąsiadami zostając w bliskich stosunkach z proruskimi sympatykami typu Orban i inni mu podobni. To ta Polska jest teraz zwycięzcą? Szkoda całej Polski.
BJK
14:58, 2025-06-02
Tak głosowaliśmy na Prezydenta. Zaskakujące dane
dr Karol Nawrocki zostaje prezydentem Polski🇵🇱✌️ Wiwat❗ Polacy🇵🇱 wygrali z Niemcami🇩🇪
Złoty Rydwan
13:24, 2025-06-02
Tak głosowaliśmy na Prezydenta. Zaskakujące dane
To był rzut monetą jaki rodzaj porażki będzie mniej bolał.
Czas
09:50, 2025-06-02
Tak głosowaliśmy na Prezydenta. Zaskakujące dane
Powtórka koszmaru. Kibol i sutener prezydentem. I to z przyzwoleniem Kościoła. A gdzie się podziała ludzka przyzwoitość. Ogłupieni chłopi i małomiasteczkowi narodowcy wpędzają nas w łapy proruskich patriotów i ruskich sojuszników a wszystko w imię miłości do ojczyzny i z hasłem że tu jest Polska. Szkoda że tak prowschodnia. Czy wiara w Polsce i obrona jej wartości stała się równa popieraniu bójek w ustawkach, kłamstwa, cwaniactwa i kultu pięści nad mądrością a maczeta zastępuje wiernym krzyż. Czy darcie się do wyborców i pogarda dla innych jest lepsza od rozmowy i polemiki? Gdzie rzeczywiście jest Polska?
BJK
09:25, 2025-06-02
0 0
Po co nowy papier jak stary dobrze podciera. No chyba że Cendrowska już zmieniła, to wracamy do innej sryjtaśmy