Zamknij

Zjedz świat w trzy dni: Festiwal Smaków Food Trucków w Pułtusku

Gmina Pułtusk Gmina Pułtusk 10:44, 31.07.2025 Aktualizacja: 08:53, 01.08.2025
Skomentuj Tłumy przy food truckach na Festiwalu Smaków w Pułtusku – kulinarna podróż bez paszportu Tłumy przy food truckach na Festiwalu Smaków w Pułtusku – kulinarna podróż bez paszportu

W środku sierpnia Przystań Miejska w Pułtusku zamieni się w kulinarną podróż dookoła świata.

Od 15 do 17 sierpnia mieszkańcy i goście będą mogli za darmo spróbować przysmaków z Azji, Gruzji, Meksyku, Hiszpanii i wielu innych zakątków globu podczas Festiwalu Smaków Food Trucków.

Organizatorzy zaplanowali trzy dni intensywnych doznań smakowych i rodzinnej rozrywki: w piątek festiwal rozpocznie się o 14:00, w sobotę i niedzielę już od południa. Oprócz jedzenia nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych — strefy kolorowych dmuchańców, kącika artystycznego oraz zabaw z nagrodami. Dorośli będą mogli odpocząć w strefie chill, a każdy odwiedzający zagłosuje na najsmaczniejszego food trucka.

Festiwal to doskonała okazja, by bez wyjazdu spróbować kuchni świata, spotkać sąsiadów i spędzić weekend na świeżym powietrzu. Wstęp jest bezpłatny, co czyni wydarzenie dostępnym dla całych rodzin.

Czy to Pułtusk stanie się tego lata kulinarną stolicą regionu? Wszystko wskazuje na to, że smaki zrobią swoje.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Płaca minimalna w 2026 roku. Tyle proponuje rząd

Tylko ZUS zyska,potrącenia "zjadają"ta niby podwyżkę,ale finalnie i tak emerytury jeśli będą to głodowe,takze psu na budę taka podwyżka.Piramida finansowa zwana ZUS zarabia,jednak jest to kolos na glinianych nogach i faktycznie żadnych pieniędzy tam niema.

Tim

16:27, 2025-07-31

Branża na skraju upadku. Rolnicy ostrzegają

Cukier to przecież "biała śmierć". Skoro alkohol i tytoń to "trucizny" obłożone wysokimi podatkami, to czemu nie cukier? Jeszcze sto lat temu cukier był luksusem, a dziś dodają go niemal do każdego produktu spożywczego. Dziwią się skąd epidemia otyłości i innych chorób cywilizacyjnych.

Tak nawiasem...

11:35, 2025-07-31

Ponad 7 tys. kierowców złamało w tym roku zakaz

Tak samo imigranci w Europie nie boją się handlować narkotykami i popełniać napadów, gwałtów, bo nie są karani. Nierzadko dostają odszkodowania za pobyt w areszcie. A więzienia są jak ośrodki wypoczynkowe All-Inclusive. Zachodnia demokracja doprowadziła do tego, że przestępcy mają prawa, przywileje, adwokatów i nie są karani, natomiast ofiarami przestępstw nikt się nie interesuje. Więzienia w EU nikogo nie odstrasza. Trzeba zrobić więzienie jak w Salvadorze albo w Guantanamo, to może zadziała odstraszająco.

Tak nawiasem...

11:22, 2025-07-31

Ostrzeżenie pierwszego stopnia dla Pułtuska

Tak wyglądają zabawy w geoinżynierię pogodową... I nie trzeba używać rakiet by wywołać wielkie straty. 💥

Czas

09:40, 2025-07-31

0%