Nowy Członek Zarządu jest absolwentką Akademii Humanistycznej im. A Gieysztora na kierunku pedagogika, specjalność: profilaktyka społeczna i resocjalizacja. Ukończyła również na Akademii Leona Koźmińskiego studia podyplomowe – kadry i płace w prawie i praktyce.
Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2002 r. od stażu w Urzędzie Gminy w Obrytem na stanowisku referent administracyjno-biurowy, a następnie w 2003 r. objęła stanowisko pracownika administracyjnego/referenta ds. księgowości.
W 2010 r. podjęła pracę w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pułtusku na stanowisku – Pośrednika pracy, a od 2015 r. objęła stanowisko Kierownika Działu Organizacyjno-Administracyjnego.
Pani Emila Gąsecka od 2014 r. pełni funkcję Radnej Powiatu Pułtuskiego, jak równie żod 2018 r. Członka Zarządu Powiatu Pułtuskiego.
inf. Urząd Miejski w Pułtusku
czas 15:59, 01.10.2021
A może członkini, tak...parytetowo...Ale co tam i tak wiadomo o co chodzi?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ponad 2000 osób zagrożonych zwolnieniami
Tusk z *%#)!& chce osłabić i sprzedać PKP Cargo? i to komu ? Niemcom i Ukrainie aby sobie wozili towary bez opłaty przez terytorium Rzeczypospolitej Polskiej Nie ma na to naszej zgody 👎
Złoty Rydwan
01:46, 2025-06-07
Ponad 2000 osób zagrożonych zwolnieniami
Jeszcze pkp informatyka przechowalnia konfitur grzybowych
ultra
17:26, 2025-06-06
Tak zmieni się opieka kardiologiczna. Sprawdź, co zyska
Farmazony dla tepogloych lemingów Gdzie się podziały pieniądze Polaków?!
Złoty Rydwan
01:16, 2025-06-06
Obwodnica rośnie, a lokalne firmy kwitną
Budowa spowonila i nie wiadomo czy kiedykolwiek się zakończy
Złoty Rydwan
01:06, 2025-06-06