Zamknij

Podziękowania burmistrza miasta Pułtusk

15:21, 30.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Chylę czoła przed wszystkimi służbami, instytucjami i osobami, które 29 grudnia 2021 r. wzięły udział w akcji gaszenia pożaru budynku wielorodzinnego w Pułtusku przy ulicy Traugutta 26 oraz udzieliły poszkodowanym niezbędnej pomocy.

Doceniam Wasz trud, poświęcenie i ofiarność, gdyż przyczyniliście się w

ten sposób do skutecznej walki z żywiołem i do wszechstronnego zaopiekowania się ludźmi, którzy niespodziewanie znaleźli się w dramatycznej życiowej potrzebie. Dzięki Państwa wysiłkowi udało się szczęśliwie uratować z pułapki zagrożenia życia wszystkich mieszkańców budynku przy ulicy Traugutta 26.

Wasze zaangażowanie ułatwiło sprawne zażegnanie zaistniałej sytuacji kryzysowej.

Szczególne słowa uznania i podziękowania kieruję do strażaków z Państwowej Straży Pożarnej z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych z Pułtuska i Warszawy oraz zastępów Ochotniczej Straży Pożarnej z Pułtuska, Głodowa, Pokrzywnicy, Trzcińca, Pniewa, Obrytego, Grabówca, Kacic, Winnicy, i Przewodowa. Kieruję te słowa również do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku oraz pracowników Straży Miejskiej i Urzędu Miejskiego.

Dziękuję Zespołowi Ratownictwa Medycznego, Powiatowemu Inspektorowi Nadzoru Budowlanego w Pułtusku, zarządom oraz pracownikom spółek komunalnych Towarzystwu Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. i Pułtuskiemu Przedsiębiorstwu Usług Komunalnych Sp. z o.o., dyrektorom i pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Tadeusza Kościuszki.Jestem dumny, że w tak trudnych chwilach mogłem liczyć na Państwa pomoc i poświęcenie.

Burmistrz Miasta Pułtusk
Wojciech Gregorczyk

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Happy new year!Happy new year!

2 0

Teraz zacznie się koncert publicznych podziękowań. Dziękuje się ludziom i instytucjom za to, że po prostu wykonują swoje obowiązki. Niestety żyjemy w czasach, gdzie nie ważne co się zrobi, ważne żeby o tym wszyscy wiedzieli, w czasach, w których żona mężowi, leżąc w jednym łóżku, składa życzenia imieninowe na facebooku. Pana Burmistrza informuję, że odkąd Fenicjanie wynaleźli pieniądze, są lepsze formy podziękowań. Życzmy sobie, abyśmy żyli w normalnych czasach. 07:56, 31.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%