Zamknij
REKLAMA

Skatowany chłopczyk walczy o życie! Rodzice usłyszeli zarzuty! Szczegóły szokują

19:20, 30.06.2022 | Źródło: Polsat News
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Jarosław Jędrkowiak
REKLAMA

Znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem i usiłowanie zabójstwa - takie zarzuty usłyszeli rodzice 3-miesięcznego chłopca ze Szczytna (woj. warmińsko-mazurskie). Dziecko walczy o życie. 

Prokuratura Rejonowa w Szczytnie zajmuje się tą sprawą od dwóch dni. Obecnie rozpoznawany jest wniosek o tymczasowy areszt dla rodziców chłopca. 

- Zatrzymani to rodzice biologiczni dziecka, matka ma 22 lata, ojciec 25. nie byli wcześniej notowani - powiedział Polsat News szef prokuratury Artur Bekulard.

To oni mieli przywieźć dziecko do szpitala. Lekarze, oceniając obrażenia chłopca, postanowili powiadomić policję. 

Dziecko walczy o życie 

Jak podaje serwis PolsatNews.pl, powołując się na rozmowę z ordynatorką oddziału anestezjologii i intensywnej terapii wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie Marią Dziejowską, że "chłopiec jest w stanie zagrożenia życia"

- W godzinach wieczornych 27 czerwca trafiło tu niemowlę ze szpitala w Szczytnie, przywiezione po wstępnym zaopatrzeniu ze szpitala w Szczytnie. Głęboko nieprzytomne, bez reakcji na bodźce. Przyjęte do naszego oddziału w stanie bardzo ciężkim - powiedziała Dziejowska. 

Jak dodawała diagnostyka radiologiczna stwierdziła duży uraz mózgu, a także różnoczasowe zmiany kostne kończyn górnych i dolnych.

- Urazy nóg i rąk, jakich doznało niemowlę świadczy o tym, że dziecko było od dłuższego czasu katowane - dodaje serwis PolsatNews.pl. 

(Źródło: Polsat News)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%