Zamknij

Masz konto w tym banku? Takich utrudnień jeszcze nie było!

08:13, 02.03.2021 | .
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne fot. depositphotos.com
REKLAMA

Klienci Nest Banku muszą przygotować się na duże utrudnienia.  Administratorzy banku planują prace techniczne, a te mają potrwać aż 5 dni. Co to oznacza dla klientów? 

"Zmieniamy się dla Was" - tak o początkach prac serwisowych informuje Nest Bank. Klienci musza przygotować się na utrudnienia. Tak długich prac serwisowych w banku dawno nie było. 

Pierwsze problemy zaczną się już 4 marca.

Kilka utrudnień będzie trwało cały czas, niektóre z nich były podzielone na etapy.

Użytkownicy kart muszą przygotować się na problemy w dniach od 4 do 8 marca. Wtedy to nie będzie można zmienić kodu PIN oraz limitu na karcie. Ponadto nie będzie można aktywować nowej karty, a także zastrzec karty. 

W weekend (6-7 marca) nie będą działały przelewy natychmiastowe oraz Blik. Problemy dotyczyć będą także bankowości internetowej. W sobotę, 6 marca, od godz. 00:30 do 2:00 nie będzie można się do niej zalogować, a w niedzielę będzie działać w "ograniczonym zakresie". 

W poniedziałek, 8 marca, klienci muszą natomiast spodziewać się utrudnień w płatnościach kartą. Warto więc zabezpieczyć się w gotówkę i pobrać ją wcześniej z bankomatu, żeby nie narobić sobie problemów w trakcie codziennych zakupów. 

To tym bardziej ważne, że Nest Bank nie precyzuje godzin, kiedy pojawią się utrudnienia. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%