Zamknij

To sprzedażowy hit. Sieć postawiła na własną kolekcję

17:25, 12.05.2021 | Źródło: Business Insider
Skomentuj Fot. lidl.pl / Daniel Wiśniewski
REKLAMA

Lidl Fan Collection bije rekordy popularności. W polskich sklepach pojawiły się już klapki, skarpetki i koszulki sygnowane logiem Lidla. We Włoszech "jak ciepłe bułeczki" schodzą buty, a Polacy tylko czekają, kiedy pojawią się u nas. 

Sneakersy Lidla marki Livergy okazały się sprzedażowym hitem. Jak donosi Business Insider, "włoski Lidl przechodzi prawdziwe oblężenie amatorów mody". 

- We Włoszech, ale także w innych europejskich krajach, buty z "Lidl Fan Collection" marki Livergy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, a konsumenci wyrywają sobie z rąk ostatnie sztuki - czytamy na Business Insider. 

Buty w sklepie dostępne były w cenie 12,99 euro, a drugie życie i zawrotne ceny zaczęły osiągać po tym, jak skończyła się ich dostępność w dyskoncie. Wszyscy, ci, którzy nie zdążyli kupić tych butów, a bardzo chcą mieć je u siebie musza liczyć się ze sporym wydatkiem.

Na portalach aukcyjnych trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy euro. 

Butów nie ma, ale są inne produkty

Sneakersy Lidla w Polsce jeszcze nie są dostępne. Co więcej, nie ma także informacji, kiedy mogą się pojawić w dyskontach. Klienci Lidla mogą jednak kupić inne towary ze znaczkiem Lidla. 

W sprzedaży są firmowe klapki, skarpetki i koszulki. 

Kolekcja pojawiała się pod koniec kwietnia. Za skarpetki klienci muszą zapłacić 7,99 zł, a za koszulki i klapki 24,99 zł. 

(Źródło: Business Insider)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%