Przed nami pierwszy czerwcowy weekend, który zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie! Miasta północnego Mazowsza przygotowały bogaty program wydarzeń kulturalnych, sportowych i rodzinnych. Niezależnie od tego, czy szukasz koncertów, festynów, warsztatów czy wydarzeń religijnych, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
[ZT]29589[/ZT]
31 maja w Pułtusku odbędzie się XXVI Sacrosong Diecezji Płockiej. Wydarzenie potrwa od godziny 10:00 do 16:00 i odbędzie się w trzech kościołach: pw. św. Józefa, pw. Piotra i Pawła oraz Bazylice kolegiackiej Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny.
[ZT]29706[/ZT]
Po sześciu latach przerwy wracają Dni Nasielska! 31 maja na Stadionie Miejskim wystąpią m.in. Zakopower, Playboys i Sonar. Nie zabraknie również występów lokalnych talentów oraz atrakcji dla całych rodzin.
W dniach 31 maja – 1 czerwca na placu przy Arenie Legionowo odbędzie się LegioLive Music Festiwal. W programie m.in. koncerty zespołów LemON, IRA, Grubson i Maryla Rodowicz, a także występy lokalnych artystów i atrakcje dla dzieci.
31 maja w Wyszkowie odbędzie się Zlot Food Trucków oraz Rodzinny Turniej Badmintona. Dodatkowo, o godzinie 16:00, w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej "Pianiści konkursów im. Adama Harasiewicza", odbędzie się koncert.
31 maja o godzinie 14:00 na placu przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Serocku odbędzie się Ekologiczny Gminny Dzień Dziecka. W programie liczne atrakcje łączące zabawę z edukacją ekologiczną.
31 maja o godzinie 8:00 na akwenie Rutki w Płońsku odbędą się wędkarskie zawody spławikowe dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia. Organizatorem wydarzenia jest Burmistrz Andrzej Pietrasik oraz Koło PZW Płońsk.
31 maja w Makowie Mazowieckim odbędzie się Noc Kościołów, organizowana w ramach jubileuszu 950-lecia miasta. W programie m.in. historia dwóch dzwonnic oraz inne wydarzenia religijne.
31 maja o godzinie 17:00 w Ciechanowie odbędzie się koncert Don Vasyla i Gwiazd Cygańskiej Pieśni. To wyjątkowe wydarzenie muzyczne przyciąga miłośników muzyki cygańskiej z całego regionu.
[POGODA]1748514947732[/POGODA]
1,8 km nowej ścieżki i 80 słupów LED!
W końcu...
Adam
20:56, 2025-05-30
1,8 km nowej ścieżki i 80 słupów LED!
Toć to bedzie chyba ta droga pod samiućkim lasem hej😊
Zbychu
19:55, 2025-05-30
1,8 km nowej ścieżki i 80 słupów LED!
A gdzie proszę szanownych "dziennikarzy" jest "skrzyżowania z drogą gminną nr 340447W '".
kml
19:39, 2025-05-30
Przedsiębiorco, zapłacisz więcej! Oto nowe stawki
To nie rząd. Obecny prezydent odrzucił ustawę która miała zmniejszyć składki ZUS bo o to właśnie rząd wnioskował
Sun girl
14:46, 2025-05-30
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz