Od 24 czerwca kierowcy z Pułtuska i okolic mogą korzystać z nowych relacji na węźle Przyborowice, który łączy drogę ekspresową S7 z drogą wojewódzką nr 571. To ważna zmiana szczególnie dla osób jadących w kierunku Gdańska, Trójmiasta i nad polskie morze.