Miejskie Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku otworzyło kolejną odsłonę wystawy „Teraz Pułtusk”, która w tym roku odbywa się pod hasłem PułtuskART’26. Wernisaż odbył się 26 czerwca z udziałem burmistrz Beaty Jóźwiak, a ekspozycja stała się jednym z ważnych wydarzeń artystycznego lata w mieście.