Zamknij

Pracownik pułtuskiego McDonalds`a bohaterem Faktu

17:17, 22.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Dariusz Malinowski, zastępca kierownika restauracji w Pułtusku, obchodzi swoje 25-lecie pracy w Maku.

Z tej okazji, ciekawą - także proekologiczną - rozmowę przeprowadziła z nim przedstawicielka portalu fakt.pl.

W rozmowie dowiadujemy się m.in. o nowych trendach w firmowej ochronie środowiska, nowych ofertach kulinarnych, ale też o samym pułtuskim Maku.

Dariusz Malinowski wspomina m.in. lokalną akcję EcoHeroes, czyli sprzątanie okolicy restauracji w Pułtusku.

W słoneczny poranek, 23 maja, sześciu pracowników restauracji wyruszyło z wielkimi workami na śmieci na spacer po najbliższej okolicy.

- Zebraliśmy wtedy pięć worków w dwie godziny! Wszystko dzięki współpracy z organizacją Planet Heroes, z którą McDonald’s nawiązał współpracę w ubiegłym roku. Akurat tym razem w Pułtusku, gdzie zorganizowaliśmy wspomnianą akcję, bohaterami EcoHeroes zostali tylko pracownicy restauracji, ale mamy nadzieję, że w czasie kolejnych akcji dołączą do nas mieszkańcy miasta.

W zbiórce mogą przecież wziąć udział nie tylko nasi pracownicy, ale także osoby spoza McDonald’s – goście restauracji, członkowie rodzin pracowników czy ich znajomi i przyjaciele - powiedział.

 

Pełna treść wywiadu

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MAC KwakMAC Kwak

1 0

Żal... . Obsługa powinna zająć się klientem a nie zbierać po nim śmieci, coś tu nie gra, albo burgery u nas takie, że się je wyrzuca byle gdzie albo takich mamy konsumentów, że nie wiedzą co to kosz. Osobiście stawiam na to drugie
A swoją drogą pochwalam zachowanie pracowników Maka, skoro "klyent" w Pułtusku jest taki jaki widać po okolicy placówki. 12:55, 25.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%