Zamknij

Wolne aż 50 etatów!

14:30, 29.07.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w Izbie Administracji Skarbowej w Warszawie.

Czeka na Was 50 etatów.  Kandydaci mogą składać dokumenty do 31 sierpnia br.

Służba Celno-Skarbowa w mazowieckiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) to nie tylko stabilne zatrudnienie, ale również możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Co oferujemy

Funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowym (MUCS) pełnią służbę na lotniskach Chopina i w Modlinie, biorą także udział m.in. w zwalczaniu zorganizowanych grup przestępczych specjalizujących się w wyłudzaniu VAT, nielegalnym hazardzie, przemycie towarów akcyzowych, praniu brudnych pieniędzy.

Osoby, które rozpoczną Służbę Celno-Skarbową mają do dyspozycji szereg szkoleń, które umożliwią zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych.

Jak aplikować

Szczegółowe informacje dotyczące prowadzonego naboru dostępne są na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Warszawie, w zakładce Ogłoszenia/Nabór/Oferty pracy i służby w KAS (link do ogłoszenia).

Oferty mogą być składane w formie pisemnej w siedzibie Izby, za pośrednictwem placówki pocztowej lub firmy kurierskiej, bądź drogą elektroniczną pod warunkiem opatrzenia ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu, zgodnie z ustawą z dnia 5 września 2016 roku o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej lub podpisanych Profilem zaufanym ePUAP.

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Warszawie

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KtosKtos

1 1

Od momentu dojścia PISS do władzy ciągle są przyjęcia do aparatu zastraszania społeczeństwa,więc rodzi się proste pytanie,czy nagle obywateli przybyło,może firm?czy każdy ma czuć oddech władzy,w każdym momencie,że może zostać obudzony dźwiękiem wylamywanych drzwi i możliwością wakacji na koszt państwa?Po co prześwietlanie kont,skoro nie jestem podejrzany?do tego ciągle nabory do służb?wydaje się to proste i logiczne,że każdy ma czuć się zastraszony,jeśli nie będzie miał pogladow jak wszyscy w Pcimiu😂A jeśli trzymać poglądy rządzących,wtedy można dużo,jakieś przetargi,dostawy respiratorów,budowy szkół bez kwalifikacji😉Ale za wszystkie te cuda płaci każdy obywatel. 13:52, 31.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%