z uwagi na organizację festynu z okazji Święta Patrona Serocka – św. Wojciecha w dniu 11 maja 2024 roku nie będzie możliwości prowadzenia handlu na targowisku zlokalizowanym w Serocku przy ul. Rynek 21.
W związku z powyższym zapraszamy Państwa na teren spółki Serockie Inwestycje Samorządowe w Serocku przy ul. Pułtuskiej 59A, wyznaczony przez Radę Miejską w Serocku na podstawie art. 3 ust. 1 ustawy z dnia 29 października 2021 r. o ułatwieniach w prowadzeniu handlu w piątki i soboty przez rolników i ich domowników ( Dz.U. 2021 r., poz. 2290) jako miejsce prowadzenia działalności handlowej przez ww. grupy.
Jednocześnie informujemy, że tego dnia opłata targowa od Handlujących nie będzie pobierana.
(Wjazd na targowisko dla Handlujących znajduje się od strony ul. Pułtuskiej, natomiast dla Kupujących od ul. Zacisze)
Mieszkanka Pułtuska zatrzymana
W Pułtusk chyba z 8 takich lokali... na świętojańskie 2 wielkie obok żółtych krat i działają prężnie tyle czasu.... śmiech na sali niby zakazane
Adam
16:21, 2025-05-27
Mieszkanka Pułtuska zatrzymana
To w Wyszkowie ostatniej nocy spalił się taki lokal, w którym ujawniono pięć takich automatów do gier (właśnie badają ich legalność). Wzmianka o tym w "Nowym Wyszkowiaku".
Cham w gumiakach
22:49, 2025-05-26
Która lodziarnia rządzi w Pułtusku?
Dla mnie tylko lody z Vanilove
Anna
14:39, 2025-05-26
Która lodziarnia rządzi w Pułtusku?
Przepyszne
Moni
13:24, 2025-05-26
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz