Umowa będzie zawarta na zastępstwo, na pełen etat (1,0). Kandydaci mają czas na dostarczenie kompletu dokumentów do 1 sierpnia 2025 r.
Do zadań na stanowisku będzie należało m.in. przyjmowanie zgłoszeń do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego, dokonywanie wymiaru i poboru składek, księgowanie wpływów oraz przygotowywanie zaświadczeń o okresach ubezpieczenia. Referent będzie również udzielać informacji ubezpieczonym i instytucjom, analizować stany zadłużeń, a także opracowywać wnioski o ulgę lub umorzenie należności.
Od kandydatów wymaga się minimum średniego wykształcenia, znajomości ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników, statutu KRUS, kodeksu postępowania administracyjnego oraz przepisów o ochronie danych osobowych. Niezbędne będą także umiejętności pracy w zespole, obsługi komputera i urządzeń biurowych oraz wysoka kultura osobista.
Oferty wraz z kwestionariuszem osobowym, kopią dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy oraz wymaganymi oświadczeniami (obywatelstwo, lustracyjne, o pełnych prawach publicznych) należy składać osobiście lub pocztą na adres Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Warszawie Kancelaria, pokój nr 203-808 Warszawa, ul. Mińska 29
Oferty można składać w godzinach pracy Urzędu (7:30-15:30)Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.22 590-68-63 lub adresem e-mail [email protected] (z dopiskiem „Oferta pracy – ogłoszenie numer 1400-OKP.110.6.2025”). Weryfikacja formalna, test wiedzy i rozmowa kwalifikacyjna to etapy naboru.
2025-12-16
Pół etatu w urzędzie. Gmina Zatory ogłasza warunki zatrudnienia
2025-12-16
Nowa praca w samorządzie! Zatory rekrutują do kluczowego działu
2025-10-28
26 miejsc czeka! PUP Pułtusk szuka kandydatów na płatne staże
2025-10-08
Zaskakujące wymagania i ciekawe oferty. Tak wygląda lokalny rynek pracy pod koniec 2025 r.
2025-10-07
Zostań twarzą lokalnej historii – rekrutacja tylko do 10 października!
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Gen. Stefan Dąb-Biernacki – związany z Pułtuskiem
Niestety, opinie historyków o roli Generała w kampanii wrześniowej (Armia "Prusy") nie są zbyt pochlebne. Przez władze II RP (gen. Władysław Sikorski) został zdegradowany do roli szeregowca (1940r.) W Londynie żył raczej skromnie i nie był szanowany - a raczej izolowany - przez środowisko emigracyjne.
Boletus Edulis
13:03, 2026-01-08
Dostawcy prądu pod presją. Zmiany odczują odbiorcy
Nie ma tarcz "osłonowych" i nigdy nie było. Piss z MorawieckoKaczynskim zalewał naszymi pieniedzmi z podatków dostawców i producentów prądu z pominięciem odbiorcy, ciebie zyebany ryjku i mnie i menela i każdego. Rząd Donalda Tuska przestał napędzać inflację dzięki czemu mamy energię bez wielomilardowej dziury z tego powodu. Masz inflację dwa procent dzięki Tuskowi, a nie dwadzieścia procent jak za pissu. To że Morawiecki nie kradnie z Twojej kieszeni w tym momencie i nie daje na prąd to tylko sukces. Dzięki temu prąd można kupić bez propagandowej interwencji państwa ttlko normalnie
Złoty Rydwan
11:42, 2026-01-08
Nowy „korytarz” do stolicy? Lepsze przesiadki
To busy na czas budowy dróg powinny dowozić ludzi do S4 częściej czyli dwa kursy na godzinę w godzinach 4.00-7.00rano i od 11.00-15.00godziny szczytu oraz wieczorem od19.00-20.30bo ludzie pracują na różne zmiany i miejscach
Krzysiek
11:00, 2026-01-08
Nowy „korytarz” do stolicy? Lepsze przesiadki
A w weekendy to już Pułtusk dojedzie tylko do SKM na godzinę 7.28.to dla ludzi pracujących na6,7,00rano to już brak dojazdu.gmina myśli oczy nowe linie nowe kursy z serocka.driztzna i pozbierane kursy z godzin gdzie się jedzie do pracy do warszawy.np.kurs 6,7p1 okolice 8.00usredniajac kolejny 6bus do legionowa 10.03.7p1 11.31 to czym tu się gmina chwali?jaki dojazd dobry jakie linie?11p.to będą korzystać legionowianie do osiedla Bukowiec diesla Bukowiec a i z PKP Legionowo do osiedla Bukowiec z Zegrzyńskiej gdzie kursuje ZTM też i liniaD.
Krzysiek
10:58, 2026-01-08