Zamknij
POLECAMY

Mazowiecka Służba Celno-Skarbowa czeka też na Ciebie

11:38, 31.01.2022 Aktualizacja: 11:39, 31.01.2022
Skomentuj Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w Izbie Administracji Skarbowej w Warszawie. Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w Izbie Administracji Skarbowej w Warszawie.

Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w Izbie Administracji Skarbowej w Warszawie.

Służba Celno-Skarbowa w mazowieckiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) to nie tylko stabilne zatrudnienie, ale również możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Liczba etatów wynosi 66.
Kandydaci mogą składać dokumenty do 5 lutego 2022 roku.

Funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowym (MUCS) pełnią służbę na lotniskach Chopina i w Modlinie, biorą także udział m.in. w zwalczaniu zorganizowanych grup przestępczych specjalizujących się w wyłudzaniu VAT, nielegalnym hazardzie, przemycie towarów akcyzowych, praniu brudnych pieniędzy.

Osoby, które rozpoczną Służbę Celno-Skarbową mają do dyspozycji szereg szkoleń, które umożliwią zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych.

Szczegółowe informacje dotyczące prowadzonego naboru dostępne są na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Warszawie, w zakładce Ogłoszenia/Nabór/Oferty pracy i służby w KAS (link do ogłoszenia).

Oferty mogą być składane w formie pisemnej w siedzibie Izby, za pośrednictwem placówki pocztowej lub firmy kurierskiej, bądź drogą elektroniczną pod warunkiem opatrzenia ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu, zgodnie z ustawą z dnia 5 września 2016 roku o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej lub podpisanych Profilem zaufanym ePUAP.

 

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Warszawie

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

JacoJaco

2 1

Tak,tak...najpredzej z kontrola,jak i podobne sluzby,ITD,Milicja,czym pale w piecu,z kim spie,jakie mam poglady,czy chodze do kosciola i wspieram Torun,no dobrobyt pelna geba,oczywiscie...jesli miska ryzu jest jedyna ambicja.Brawo emeryci!

13:31, 31.01.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%