Zamknij
REKLAMA

Najlepsze w ósemce szkół Mazowsza

09:17, 09.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

W piątek 6 maja w winnickiej hali sportowej odbył się finał Rejonu Ciechanów w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2009 i młodsze. Wystąpiły cztery szkoły, SP4 Mława, SP1 Żuromin, SP Regimin oraz dziewczęta z PSP Winnica.

Zawody otworzyli wójt Robert Wróblewski, dyrektor Andrzej Zaręba oraz wicedyrektor Anna Jacek - Walesiak.

Następnie rozpoczęły się mecze a graliśmy najsprawiedliwszym systemem każdy z każdym. Dziewczęta z winnickiej placówki przy wspaniałym dopingu całej szkoły pewnie wygrały wszystkie spotkania i zajęły pierwsze miejsce.

Dało ono awans na finał Mazowiecki Igrzysk Dzieci, który odbędzie się w dniach 9-11 maja w Płocku i wystąpi na nich osiem najlepszych szkół Mazowsza. Jest to wielki sukces Winnickiej szkoły. Brawo i gratulujemy.

Reprezentację winnickiej szkoły tworzą dziewczęta klubu LUKS 19 Winnica i nie mogło na takich zawodach zabraknąć Pani Prezes Marzeny Staniszewskiej - Szeligi, która bardzo kibicowała naszym dziewczętom. Dziękujemy. Jest to wielki sukces wszystkich którzy wspierają piłkę ręczną w Winnicy. Dziękujemy.

Gratulujemy również dziewczętom z pozostałych szkół walki na wysokim poziomie w duchu fair play, a nauczycielom gratulujemy przygotowania dziewcząt do zawodów.

Skład zespołu PSP Winnica: Nadia Jasińska, Julka Kobrzyńska, Asia Śmietańska, Martyna Berent, Maja Staniszewska, Karolina Mączyńska, Nikola Rakowska, Sandra Andryszczyk, Emilka Głodowska, Kinga Czyżewska, Ania Szmit, Natalia Bartczak, Nikola Zaręba, Halinka Glinicka.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%