Program, który rozwija, integruje i inspiruje
Ręczna na Orliku to ogólnopolski projekt realizowany w ramach inicjatywy Aktywna Szkoła, prowadzonej przez Fundację Orły Sportu. Program jest finansowany ze środków budżetu państwa, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki. Jego celem jest popularyzacja aktywności fizycznej, integracja społeczności szkolnych, wyrównywanie szans w dostępie do sportu oraz kształtowanie zasad fair play.
- W najbliższych latach szkolenie i tego typu przedsięwzięcia są najważniejsze, żeby naszą dyscyplinę trochę odbudować. Do tego droga prowadzi właśnie przez jak największą liczbę imprez promujących dyscyplinę oraz turnieje takiej rangi, a także szkolenie w klubach i w Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Mam nadzieję, ze te dzieci, które zagrały na tym fantastycznym obiekcie, jakim jest ERGO Arena, pojawią się na parkietach ORLEN Superligi i ORLEN Superligi Kobiet – powiedział Piotr Należyty.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Pułtusk czeka drogowa rewolucja
Czyli 5 miesiecy okropnych korków🤔
Adam
17:04, 2026-05-25
Pułtuskie drogi będą jaśniejsze
Ulica Wyszkowska też się rozjaśni. Niestety muszę nieco ostudzić entuzjazm. Jeżeli chodzi o jezdnię tylko na krótkim odcinku. Lampy umieszczone nad drogą pieszo-rowerową znajdujące się bezpośrednio przy jezdni będą także skierowane nad jezdnię. Tyle dobrych wiadomości. Pozostała część jezdni ul Wyszkowskiej niestety będzie ciemna. Za to będziemy mieli drogę dla pieszych i rowerzystów rozświetloną aż do granic Pułtuska. 😁😁😁
Texas
16:45, 2026-05-25
Pułtusk czeka drogowa rewolucja
Skąd pieniądze na remont i budowę nowej przeprawy?
Złoty Rydwan
15:29, 2026-05-25
Płaca minimalna 2027. Rząd pokazał nową kwotę
a tak mówiła lewica o wcześniejszych emeryturach i cicho zakłamane szczuje
lala
06:53, 2026-05-24