Zamknij

Kibice Nadnarwianki z efektem pandemicznym

10:07, 31.08.2020 | MOSiR
Skomentuj
REKLAMA

W meczu będzie mogło uczestniczyć jedynie 150 osób - to efekt narzucenia pandemicznych regulacji przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

Kto będzie mógł obejrzeć spotkanie na stadionie przy ulicy Daszyńskiego? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

1. Kto znajduje się w grupie 150 osób mogących wejść na mecz?

a) 109 osób z klubu gospodarza (w tym piłkarze, kadra szkoleniowa, kierownictwo klubu, sponsorzy, kibice)

b) 40 osób z klubu gości (w tym piłkarze, kadra szkoleniowa, kierownictwo klubu, sponsorzy). Uwaga! MZPN nie przewiduje udziału zorganizowanych grup kibiców gości.

c) poza limitem znajdują się: służby bezpieczeństwa, media, opieka medyczna.

2. Ilu kibiców Nadnarwianki będzie mogło obejrzeć mecz?

87 osób. Dlaczego? Policzmy. MZPN narzuca liczbę 109. W tym gronie znajdzie się 18 piłkarzy, 4 członków sztabu szkoleniowego. Pozostaje zatem 87 miejsc dla widzów.

3. Co zrobić, aby obejrzeć mecz Nadnarwianki ?

Tutaj wytyczne MZPN narzucają konieczność zgłoszenia się do klubu gospodarza. Kibice, którzy chcą obejrzeć mecz muszą wysłać maila na adres: [email protected] zawierającego

- imię i nazwisko

- nr telefonu do ew. kontaktu

- poniższą klauzulę

- lub osobiście wypełnić w biurze MOSIR

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji meczu. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych osobowych jest MLKS Nadnarwianka Pułtusk, a dane zostaną udostępnione Mazowieckiemu Związkowi Piłki Nożnej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane".

4. Którzy kibice będą mogli wejść na mecz?

Decydująca będzie kolejność zgłoszeń. Uwaga! Uwzględnione będą jedynie maile zawierające trzy wskazane wcześniej elementy (imię i nazwisko, nr tel. i klauzulę). Przyznanych zostanie 87 miejsc. Osoby, które będą mogły wejść na mecz otrzymają wiadomość zwrotną i znajdą się na liście, którą klub musi wysłać do MZPN oraz przechowywać przez 21 dni.

5. Kiedy ruszają zapisy na mecz MLKS Nadnarwianki ?

Od wtorku (godz. 8:00) do czwartku (godz. 15:00) tygodniu mecz. Lista z osobami, które będą mogły wejść na stadion musi być wysłana do MZPN na 24 godziny przed meczem.

6. Przedstawiciele mediów. Co zrobić, aby wejść na mecz?

Przedstawiciele środków masowego przekazu znajdują się poza limitem 150 osób. W ich przypadku konieczne jest jednak również zgłoszenie na adres [email protected] do 20:00 w czwartek 6 sierpnia.

7. Którędy da się wejść na mecz MLKS Nadnarwianki ?

MZPN narzuca przygotowanie JEDNEGO wejścia na stadion. W tej sytuacji wejście na obiekt będzie możliwe jedynie od ulicy Daszyńskiego - między budynkami straży pożarnej a Akademii Humanistycznej. Wejście od strony Starego Miasta będzie zamknięte.

8. Co ze skate parkiem na stadionie MOSiR-u?

Skatepark znajduje się w obszarze stadionu, a zatem w trakcie spotkań Nadnarwianki nie będzie mógł być użytkowany. W trakcie meczu Nadnarwianki (skatepark będzie zamknięty)

9. Jak długo na stadion będzie mogło wejść jedynie 150 osób?

Tu odpowiedź nie jest możliwa. Restrykcje zostały wprowadzone od 1. kolejki sezonu 2020/21, ale w trakcie trwania rozgrywek mogą zostać zniesione lub zaostrzone

(MOSiR)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz