Zamknij

Pierwsze miejsce w swojej kategorii

08:42, 15.06.2021 | TS
Skomentuj
REKLAMA

13 czerwca liderki z rocznika 2009 wystąpiły na turnieju w Łodzi, gdzie mogły sprawdzić swoje umiejętności w konfrontacji z koleżankami z Włocławka, Poddębic i Łodzi.

W pierwszym spotkaniu zagraliśmy z zespołem AZS Włocławek, który składał się z zawodniczek starszych z rocznika 2008. Dla naszych dziewcząt nie był to problem i walczyły jak równy z równym. Do przerwy przegrywaliśmy tylko 5:8. W drugiej połowie grały nawet dziewczęta z drugiej i trzeciej klasy i choć przegraliśmy 7:16 to pozostawiliśmy ogromne pozytywne wrażenie. Kolejne trzy spotkania to już gra z rocznikiem 2009. Dopiero tu widać było jak ogromne umiejętności mają nasze maluszki. Choć nie możemy wystawić tylko 2009 rocznika ponieważ po prostu opieramy się na małej szkole i łączymy roczniki to nie było tego widać na boisku. Najpierw 17:9 pokonujemy koleżanki z Junaka Włocławek, następnie 14:4 zawodniczki z Poddębic i na koniec ekipę renomowanego w Polsce klubu CHKS Łódź 13:2. Ustępujemy wszystkim warunkami fizycznymi i graliśmy wszystkimi dziewczętami również maluszkami z klas II-III a pomimo tego wyniki i to co się działo na boisku nie pozostawiało złudzeń czy fajnie potrafimy grać w piłkę ręczną. Przeciwniczki to bardzo dobre zespoły i gra z nimi sprawiała nam ogromną przyjemność.

Zajmujemy pierwsze miejsce w swojej kategorii i to jest nasz mały sukces a najbardziej cieszyło nas jak mogliśmy patrzeć na ogromnie cieszące się z tego nasze maluszki. Wyróżnienie z zespołu otrzymały Emilka Głodowska, Patrycja Kowalewska, Asia Śmietańska i Kinga Czyżewska ale cały zespół zasłużył na ogromne słowa uznania.

Wyniki super, bardzo cieszą ale dużo bardziej gra liderek i postawa na boisku. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!!!

Nagrody indywidualne otrzymały Karolina Mączyńska, Nadia Jasińska, Julka Kobrzyńska i Sandra Andryszczyka ale na nagrodę zasłużyły wszystkie dziewczęta.

Jak widać 13 to nie tylko pech:)

Wyjazd sfinansowany był z dotacji Gminy Winnica dla LUKS Lider Winnica. Dziękujemy!!!

 

Już 18-20 czerwca wielkie święto szczypiorniaka w Winnicy. Turniej rocznika 2008 dla 12 zespołów z całej Polski.

Skład Winniczanek: Martyna Berent, Asia Śmietańska, Zosia Brzozowska, Kinga Czyżewska, Emilia Głodowska, Nadia Jasińska, Karolina Mączyńska, Julka Kobrzyńska, Sandra Andryszczyk, Patrycja Kowalewska, Ania Szmit, Nikola Zaręba, Amelia Kwiatkowska, Maja Staniszewska.

Opiekunowie: Marzena Staniszewska - Szeliga oraz Tomasz Szeliga.

(TS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%