Nowy Singiel "Brakuje mi Ciebie” Justyny Haberki to utwór o poruszającej opowieści o tęsknocie, miłości i pragnieniu powrotu do ukochanej osoby.
“Tekst piosenki maluje obraz lata, podróży przez Polskę - od wielkiego miasta, przez malownicze Mazury i górskie krajobrazy, aż po powrót do ukochanego, który czeka z niecierpliwością.” – wspomina artystka. Refren "Brakuje mi Ciebie, brakuje Cię tu, brakuje mi Ciebie, wracam już" z pewnością zagości na długo w sercach słuchaczy.
Teledysk do "Brakuje mi Ciebie" to prawdziwa uczta dla oczu. W roli głównej wystąpiła sama artystka, a towarzyszył jej Adrian Nkwamu (uczestnik 11. edycji TOP MODEL TVN oraz wicemister Polski 2020). Jak zapewnia Justyna Haberka
- “Klip, pełen pięknych ujęć natury i emocjonalnych momentów, doskonale oddaje klimat i przesłanie piosenki. Widzowie mogą zobaczyć dynamiczne sceny z podróży oraz intymne chwile, które podkreślają głębię relacji między nami - bohaterami.”
"Brakuje mi Ciebie" to nie tylko utwór muzyczny, ale także wizualna opowieść o miłości i tęsknocie, która znajdzie miejsce w sercu każdego, kto kiedykolwiek tęsknił za bliską osobą.
Utwór powstał przy współpracy z osobami dobrze znanymi już w świecie muzycznym, za słowa do singla odpowiada Adam Kubera (uczestnik The Voice Kids 2), który jest również współtwórcą muzyki wraz z Pawłem Turem. Współproducentem singla jest również Szymon Frąckowiak (multi-diamentowy producent muzyczny współpracujący wcześniej m.in. ze Smolastym, Matą) który opowiadał też za mastering.
Która lodziarnia rządzi w Pułtusku?
Polecam Lodziarnia Pułtuska. Najlepsze lody w całej Polsce. Tam jest smak, porządny produkt, nie czuć tej drastycznej chemii i samo miejsce ma klasę. Lubię tam być 😊
Beata G
06:48, 2025-05-28
Która lodziarnia rządzi w Pułtusku?
Najlepsze, czuć jakość 👌a do tego miejsce z klimatem, sielsko. Super. Polecam
Beata
06:43, 2025-05-28
Mieszkanka Pułtuska zatrzymana
W Pułtusk chyba z 8 takich lokali... na świętojańskie 2 wielkie obok żółtych krat i działają prężnie tyle czasu.... śmiech na sali niby zakazane
Adam
16:21, 2025-05-27
Mieszkanka Pułtuska zatrzymana
To w Wyszkowie ostatniej nocy spalił się taki lokal, w którym ujawniono pięć takich automatów do gier (właśnie badają ich legalność). Wzmianka o tym w "Nowym Wyszkowiaku".
Cham w gumiakach
22:49, 2025-05-26
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz