Zamknij

Ten komiks zdobył ogólnopolskie uznanie!

09:30, 10.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Ogólnopolski sukces uczniów pułtuskiego Prusa

Za nami uroczyste ogłoszenie wyników konkursu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE) – „Historie z sieci wzięte”. Bezpieczeństwo w sieci to nasza wspólna sprawa – tak najkrócej można opisać założenia konkursu, który ogłosiła OSE pod koniec marca.

W konkursie „Historie z sieci wzięte” mogły wziąć udział zespoły uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych przyłączonych do OSE. Zadaniem uczestników było stworzenie komiksów lub innych prac graficznych dotyczących zagrożeń w sieci. Okazało się bowiem, że… bohaterowie szkolnych lektur – Brzydkie Kaczątko, Dedal i Ikar, Alina i Balladyna oraz Romeo i Julia – potrzebują wskazówek, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo online!

Do konkursu wpłynęło ponad 1400 zgłoszeń!

Wśród laureatów w kategorii szkół ponadpodstawowych znaleźli się nasi zdolni uczniowie: Mateusz Kołakowski, Maksymilian Banaszewski i Hubert Turadek, autorzy komiksu wykonanego pod kierunkiem nauczycielki informatyki p. Agnieszki Dyl.

Warto wspomnieć, że uczniowie kształcą się na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych, a dzięki szkole mają możliwość promowania wszechstronnych pasji i uzdolnień.

Praca zespołu M.S. Organy (taką nazwę wymyślili chłopcy) – „Romeo nie hej tuje” została nagrodzona drukarką 3D z filamentem, którą otrzyma nasza szkoła.  

[FOTORELACJA]714[/FOTORELACJA]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%