Zamknij

580 lat LO Skargi w Pułtusku. Ponad 100 zdjęć absolwentów. Odszukaj znajomych z klasy...

12:30, 11.06.2022 Aktualizacja: 07:56, 12.06.2022
Skomentuj

Trzecia - pod względem wieku szkoła w Polsce - Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku obchodzi 580 lecie swojego istnienia.

W sali sportowej Szkoły, na uroczystych obchodach, spotkali się absolwenci szkoły wielu pokoleń.Oczywiście nie zabrakło przemówień, podziękowań, miłych słów i prezentacji oraz części artystycznej.

Z okazji Jubileuszu przy szkole posadzono Dąb Pamięci i zakopano Kapsułę Czasu.

To drzewo szczególne, ponieważ zostało poświęcone przez papieża Franciszka w Rzymie. A w Kapsule Czasu umieszczono pamiątki, listy obecnych uczniów i pracowników szkoły oraz wspomnienia uczniów.

W pamięci zebranych pozostanie na pewno Gala Jubileuszowa "Po starą księgę sięgam ze wzruszeniem".

Wręczono też jubileuszowe pamiątki, a chętni mogli uczestniczyć w Bankiecie.

 

[FOTORELACJA]731[/FOTORELACJA]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%