Myślą przewodniczą uroczystości były słowa błogosławionego Prymasa, kardynała Stefana Wyszyńskiego :"Warto służyć każdemu człowiekowi i dla każdego warto się poświęcać..."
Gospodynią Święta Nauczycieli była dyrektor ZSZ, Anna Kmiołek - Gizara, a towarzyszył jej starosta pułtuski Jan Zalewski.
Tradycyjnie liczne grono pedagogów szkół zarządzanych przez powiat otrzymało podziękowania, nagrody i wyróżnienia.
[FOTORELACJA]639[/FOTORELACJA]
W najbliższą niedzielę 17 października, o godz. 10.30 w Bazylice zostanie odprawiona uroczysta Msza święta w intencji pracowników oświaty.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowa wizja centrum Pułtuska
Podstawą to zlikwidowac najwiekszy parking wyglada to jakby obok byl stadion i parking stadionowy bo mecz graja... masakra
Adam
17:35, 2026-03-13
Co trzeci Polak spóźnia się z opłatami za mieszkanie
Opłaty za mieszkania opóźnione, ale wózki w sklepach pełne prowadzone przez grubasów i wokół sklepów pełno pustych butelek od małpek. Czyli i ci zamożni, i ci niezamożni, mają inne priorytety. A teraz obecny Rząd zafunduje nam wszystkim ŻYCIE NA KREDYCIE na 45 lat - a pieniądze rozkradną decydenci i wojskowi. Kupią parę czołgów i armat, które były dobre przed Pierwszą Wojną Światową. Wojsko (Polskie) jest jak Poczta (Polska) - za cara działały lepiej...
Tak nawiasem...
17:26, 2026-03-13
Myśleli, że nikt nie patrzy… a nad nimi wisiał dron
No popatrz kuźwa. Ja nie latam dronem godzinami, a przejadę w południe przez miasto 3 razy i zawsze jakiś hulajnogarz wtargnie na jezdnie z dvpy strony, wyprzedzi z prawej na drodze jednojezdniowej albo nawet i chodnikiem wyprzedzi i wróci na drogę. Każdego dnia tak mogę jechać i się trafi. Gdzie peltovsk milizia dron-waffe?
*%#)!&
15:56, 2026-03-13
Nowa wizja centrum Pułtuska
W pierwszej kolejności wygonić gównażerie samochodową z Rynku która niszczy zabytkową nawierzchnię kołami swoich starych i zniszczonych sztrucli😠
Sorenty
14:03, 2026-03-13