Zamknij

Pluszaki dla małych pacjentów onkologicznych

13:18, 18.11.2021 | .
Skomentuj W sumie zebraliśmy 96 małych i dużych maskotek
REKLAMA

Listopad -smutny, ponury... Ale nie w Prusie! 

U nas w listopadzie jest przytulnie, miło i pluszowo. A wszystko za sprawą Fundacji Gdy Liczy się Czas i Dzień Pluszowego Misia 2021.

Marzeniem organizatorów jest obdarowanie jak największej liczby dzieci - pacjentów onkologicznych - maskotkami. Bo wiecie... misiowi można powiedzieć na ucho wszystko, powierzyć wszelkie tajemnice, popłakać i pożalić się...

W Prusie zaczęliśmy zbiórkę pluszaków i kolejny raz przekonaliśmy się, jak wielkie serca mają nie tylko nasi uczniowie i nauczyciele, ale również przyjaciele naszej szkoły.

Ogłoszenie poszło w facebookowy świat i do zbiórki przyłączyli się Gminny Klub Dziecięcy w Winnicy i Bajkowe Samorządowe Przedszkole w Winnicy. Fantastyczne dzieciaki z rodzicami i opiekunami zebrały 46 maskotek!!!!

Mała dziewczynka o wielkim sercu Lilianka, razem z mamą panią Sylwią Narwojsz, przyniosła pięknego dużego pluszowego psa.

W sumie zebraliśmy 96 małych i dużych maskotek, które pofrunęły do magazynu Wylosuj Anioła, a stamtąd powędrują na dziecięce oddziały onkologiczne.

A pofrunąć mogły dzięki życzliwości i wielkiej empatii pani Ani Sosińskiej z epaka.pl Pułtusk - punkt nadań i odbioru przesyłek.

Wszystkim - dziękujemy pięknie i zapraszamy do kolejnych wspólnych akcji. W przyszłym tygodniu podsumujemy akcję zbiórki Swojaków, które trafią do dzieci przebywających w pułtuskim szpitalu. Od dawna wiemy, że mieszkańcy Pułtuska i okolic mają wielkie serca.

Razem możemy wszystko!

Pamiętajmy, że „gdy uśmiecha się dziecko, uśmiecha się cały świat". Wszystkim małym i dużym życzymy dużo uśmiechu i tego, co najważniejsze – ZDROWIA!

A ja dziękuję moim szkolnym aniołom, bez których ta (i nie tylko ta) akcja nie miałaby możliwości zaistnieć. Dziewczyny Agnieszka Dyl i Jolanta Piasecka - jesteście wielkie.

Ewa Mazurkiewicz

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%